• araplar sirtindan picaklar dedik, inanmadiniz.

aktrolleri yine zor gunler bekliyor. once cemaat ve fetö seviciliginden cark ettiler, simdi araplar arasinda sevdicek secip savunacaklar. bakarsin suudilere erep falan derler.
  • bölgede katar haricinde iyi ilişkilerimizin olamayacağını ortaya koymuş haberdir. tabi katar diye bir ülke kalırsa. vahhabi bir yönetim tarafından yönetilen ülkenin haber ajansının erdoğan'ı aşırı islamcı olmakla suçlaması da hayli trajikomik bir hadise.
  • kartlar yeniden dağıtılıyorcu sözlük suser'ları ne derler bilmiyorum ama birileri aba altından sopa göstermeye çok niyetli ve oltaya düşmemizi bekliyor gibi.

https://twitter.com/…_eng/status/873246341836808192

eee sen kralı için 3 gün yas ilan ettiğin ülkeye gider bile yapamayacak duruma düştüysen; daha çok kıstırırlar bizi tenhada. şu güzelim ülkeye yazık ettiniz.

edit: hayret tweet'e erişim yok; çok enteresan. ekran görüntüsü aşağıdaki linkte var.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/…ef-aldi-h31498.html
  • araplar her zamanki gibi lawrence in yanında olmuşlardır.

bu bana cumhuriyetten önce (bkz: fahrettin türkkan) paşayı hatırlatmıştır. tarih tekerrür ediyor. şimdi biz katarcım falan diyoruz ya. işte o katar gün gelir bizi boğazlar. açın tarihi okuyun.
  • 90 yasindaki krallari eceliyle oldu diye milli yas ilan ettigimiz ulkenin ulusal haber ajansinin twiti.
  • başka bir kandırılma dönemi belgesidir.
    {sorun yok yani }
  • allahın suudileri bile tayyibe terörist yaftası yapıştırma cesareti bulabildiğine göre... şimdi sahne arap sevicisi akgezenlerin.
  • hoca efendinize fetoş dedik hainin önde gideni dedik, küfür ettiniz “bitsin bu hasret” dediniz.

bu anayasa büyük oyun dedik, “yetmez ama evet” dediniz.

bunlar uydurma yalan dedik, “demokrasi sivil irade” dediniz türk ordusunun en değerli askerlerini öldürene kadar içeri tıktınız yeni anayasa ile kurduğunuz mahkemelerde

tc kalkar mı dedik, “bazı vatandaşları rahatsız ediyor ırkçılık” dediniz

bunlar terorist dedik, “analar ağlamıyor”, “chp dersimin hesabını versin”, “öcalan önemli bir adam” dediniz. önce “görüşen şerefsizdir” dediniz sonra “size ne lan görüşürsek görüşürüz” dediniz.

suriye’ye karışmayın dedik, “şam’da 3 güne namaz kılacağız” dediniz, türbeyi kaptırıp geldiniz

allah’ın bedevi çomarına ulusal yas mı olur dedik, “olur onlar bizim din kardeşimiz, en yakın dostumuz” dediniz. alın şimdi o kardeşlerinizi arka cebinize koyun.

bakın yukarıdaki olaylar hep 1-2 senelik uzun gündemler. şimdi de katar gündemimiz var yine dinlemiyorsunuz. yani ana gündemlerde hep yanıldınız, hata yaptınız, “aldatıldınız” ülkeye kaybettirdiniz.

bakın gençler, yukarıdaki uyarıları yapanlar her gün birer birer ülkeyi terk ediyor. bu hafta 3 yakınım daha gitti benim. bu konuda gürse birsel yazısı başlığına yazdığımda giden sayı 15’ti sanırım. şu anda sayısını bilmiyorum artık gidenlerin.

yani bu uyarıları dikkate almamaya devam ederseniz zaten bu tempoda uyaracak insan da kalmayacak 3-4 seneye. gidenlerin yerine insan bulamıyoruz şirkette.

yani bazıları ya çok hain ya çok saf ya da gerizekalı. sonumuz hayırlı olsun.

tanım: bir twit...

edit: mavi marmara’yı unutmuşuz halbuki en efsanesiydi. saçmalamayın dedik, sonucunda insanlar öldü; “bize mi sordunuz” dediler üstüne tazminatların da üzerine yattılar.
    (bkz: çüş)
  • arap, tersten oku: para.
hesabın var mı? giriş yap