• aşırı iyi youtube kanalı. abone sayısı hayli düşük.utanç verici.abone olun.gözlüklü olan tip (dövmeli) hariç hepsi tatlılar.dinleyerek bi çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • en sağda oturan arkadaşın tavırları genel olarak irite edici. ukala bir tip ve habire gereksiz detaylar veriyor. yayın esnasında mesajlaşması ve üçüncü sınıf esprileri de cabası. kendisi yüzünden abonelikten çıktım.
  • keşke güncel yayınlarını spotify gibi mecralara podcast olarak koysalar dediğim youtube kanalı.
  • sedat peker mevzuları ile ilgili seri halde yardıran ve son yayında yayına efsane bir cosplay ile çıkan ekip... hem eğlenceli hem ciddi iş yapıyorlar.
  • 3 genç kardeşimizin youtube kanalı.

perinçekci generaller hakkında anlattıkları dinlenesi.

son bölümde de içip içip anlatıyorlar.
  • tarih, bilim ve gündem hakkında 3 arkadaş tarafından oturumların yapıldığı, bilgilendirici, keyifli, sık sık da video eklenen youtube kanalı.

arkadaş ortamı içerisinde yapılan sohbetler bence keyifli. bazen geyiğin de dibine vuruyorlar, bana eğlenceli geliyor.

hazırladıkları videolar için elinize sağlık diyerek teşekkür edip eğer okuyorlarsa birkaç önerimi yazmak isterim.

- konuşmaları sırasında birçok isim geçiyor. telafuzları da zor isimler. video ile yetinmeyip konuyu daha fazla araştırmak istersek bu isimleri bulmak zor oluyor. video sonunda ya da bahsi geçerken isimleri yazsalar çok şık olur.
    - konuştukları konular ile ilgili kaynak belirtirlerse çok iyi olur. video sonlarında yararlanılan kaynaklar diye bir kaynakça yayınlanırsa işin güven kısmını da çözerler.
  • benim de yeni keşfettiğim ve dolu bir kanal. ancak şu gözlüklü abiye mikrofona bağırmadan konuşmasını ve biraz daha sakin olmasını söyleseler çok iyi olur. pek çok videoyu merakla açıp o arkadaşın konuşmasına tahammül edemeyip kapatmak zorunda kalıyorum.
  • şöyle bir kanala göz gezdirdim; genellikle bilim, siyaset, tarih, edebiyat, din gibi konuları ele alan bir yapısı var.

3 gencin oturup olayları esprili bir şekilde yorumladığı, gelişmekte olan bir kanal.
    beğenmeyenler olabilir, belki de tecrübesizlik belki de, yeni olmanın verdiği bir durumdan kaynaklanıyor. bana göre de hala amatörler, ama biraz daha derli toplu, daha kaliteli mizah ve biraz da akıcı bir tarz oluştururlarsa, kitle sayısını arttırabilirler diye düşünüyorum.

beni mutlu eden ise, böylesi gençlerimizin popülizm yapmadan, bilgi içerikli videolar ile bir yerlere gelme çalışmasıdır.
    başarılar diliyorum.
  • dünkü yayındaki gerginliğin ilerleyen yayınlarda daha da yükselmesini beklediğim oluşum *
  • çıkarttıkları içerikler genelde kitap vb. materyallere dayandığı için boş konuşmayan, bilgi verici bir youtube kanalı. okumaya üşendiğiniz veya vaktinizin olmadığı içerikleri hap olarak alabilirsiniz. ayrıca siyasi gündemde de şahsen yorumlarını beğeniyorum. daha fazla kitleye yayılırsa, bu işi tam zamanlı yapabilecek duruma gelirlerse daha da mutlu olurum şahsen.

(bkz: underrated)
hesabın var mı? giriş yap