• imrenilecek kadar sağlıklı bir ego sahibi insanlar da olabilir aralarında. sen bütün sosyal konvansiyonlara karşı dur, erkeklik gururu ve sair dayatmaların getirdiği şablon davranışları reddedip durumu kendin değerlendirmeye cesaret et, bi de üstüne affedebil. (karşı çıkamadığından, hoşgördüğünden ya da ayrılığa dayanamayacağından değil, harbiden)

bu, egonun yeniden incinmesi tehlikesinini pekala farkedip yine de durumu göğüsleyebilecek kadar güçlü ve kendiyle barışık bir psikolojiye sahip olunduğuna işarettir tüm o ezik, zayıf, lumpen, godoş teşhislerinin yanında.

"aldatan kadın" ve onun neler yapacağı ise bambaşka bir mesele, konumuzla ne alakası var?
  • her ne kadar çok ağır ve hazmedilmesi zor bir durum olsa da bu tür erkekler insanların hayatlarında çok kötü ve yanlış da olsa sonuçta hata yapabileceklerine inanan ve onların bu hatalarından dolayı ve tabii ki onlara duydukları sevgiden ötürü "en çok" bir kereliğine affedilebileceklerine inanan erkeklerdir..suratlarına karşı ya da arkalarından hemen godoş yakıştırması yapılmaması gereken erkeklerdir..içten içe düşündüklerinde "ya ben yapsaydım bağışlanmayı beklemez miydim son bir kereliğine?" özeleştirisini yapabilen insan tipidir bunlar..tabii ki böyle şeyler hakkında yaşamadan yorum yapmak çok kolaydır..(bkz: allah kimsenin basina vermesin)
  • bir borderlinea aşık olmuş, onu herşeyiyle kabul etmiş ve aşkın yeri geldiğinde affedebilmek olduğunu bilen erkektir
    ha onun kıymeti bilinmez, adına enayi denir gerekirse rakı masasına meze edilir ama akla düştüğünde de sevilmeyi özletir insana
  • ayranic'in tahtına göz dikmiş erkek modelidir bu.. süt vermeseler de mallığı yüzünden tarlada iyi iş görürler..
  • ilk başta çok fazla üstüne gidilmemesi gereken erkeklerdir,olur öyle. sonra akıllanırlar
  • alınlarında kaşınmalar olur bu insanların.
  • aldatan erkeğe bir şans daha veren kadınlar gibi bakmak lazım aslında. tabi yapılması hoş olmayan bir durum teşkil etsede aldatmanın altında yatan ince nedenlere bakmayı gerektirir.

karşılıklı beklentilerin karşılanamaması, sevgide yetersiz kalmak gibi durumlardan aldatan kişinin pişman olmasıyla da durum değişebilir. sonuçta af dileyen bir taraf olacaktır ve bu ilişkinin düzeyine bağlı olarak yorumlanabilecektir.
  • bir(cok) kere(ler) daha aldatilmayi goze almis erkeklerdir.
hesabın var mı? giriş yap