• oya başar ile şafak sezer'in yeni ortak sitkom projesi. hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli değil.
  • içinde şafak sezer olduğu için asla ve asla tutmayacak olan dizi.konuyu bilmesine bile gerek yok halkın.direk soyutlicaklar kendilerini.
  • atv'nin yeni dizisi. şafak sezer ve oya başar' ı gördüm.

ya sonra:
    alemin kıralı diye değiştirmişler adını.
  • kuvvetle muhtemel şafak sezer'in bir başka başarısız sit-com denemesi olacaktır.
  • şafak sezer'in peltek bi aile babasını canlandıracağı atv'nin yeni dizisi...

onu bunu geçtim ama kıral ne demek allah aşkına ya? sırf bu kıral muhabbeti yüzünde reklamı olacak bu dizinin, yanarım da ona yanarım...
  • şafak sezer'in oynadığı karakter "panik yapma" yerine "pandik yapma" dedi ve buna gülme efekti koydular. başladığı dakikada kalitesini(!) belli etmiş dizidir.
  • hala şafak sezer'e ve yanlış kelime kullanımıyla komedi yapılabildiğine inanılıp çekilmiş dizi. daha ilk dakikada "babama nolmuş? bi dakika dur pandik yapma" dedi şafak sezer'in karakteri. yeni bir sen izlemiyorsun, ben izlemiyorum bu diziler neden çekiliyor durumu ne yazık ki.
  • kendini tekrar eden aile içi şiddet abidesi.
    hemen eleştirmeyim diyorum ama yine dayanamıyorum.ne kadar sıkıcı bu türk dizileri.neden kalıbını aşamıyor acaba bizim dizilerimiz. (leyla ile mecnun, behzat ç hariç tabi)
    ısrarla şans veriyorum şu an bile onların reklamı açık ama zamanıma yazık oluyor.ayrıca aile içi şiddet nedeniyle bunca kadın nadiren erkek ölürken (bkz: ölüm) bu aile içi şiddet üzerinden espiriler dönüyor.çok acı lan ne biçim bi ülkede yaşıyoruz.dizilerimiz çalıntı,çalıntı olmayan da tiksinti.
  • buzdolabı soran birine buz yapan dolabımız var buyrun dediler bu dizide..
hesabın var mı? giriş yap