şükela:  tümü | bugün
 • "kim amk" entrysi girecek konsept idraksızlarına: (bkz: ali aktaş (avukat))

  antalya büyükşehir belediyesi başkan adaylarından saadet partisi taraflı ali aktaş'ın, avukatlık mesleği ile kurtarabildiği onbinlerce kişiye*, sağlam muhalefetine ve tutarlı vaatlerine rağmen anlaşılmayan iplenmeme olayıdır.

  geçen yılki genel seçimler sırasında yanlış bölgeden vekil adayı olması ve millet ittifakı'nda olmasına rağmen saadet partisi'nin vekil çıkaramayacak kadar düşük oy almasını anlayabilirim. ama saadet partisi dışında, sosyal medya'yı aktif kullandığından antalya'da yeterince tanınan birinin bu kadar iplenmemesi bir türlü aklımı almıyor!

  niye tınlamıyorsunuz lan adamı?
 • ali aktaş'ın söylemlerine bakın, 10 ifadesinden 7'si menderes türel üzerine. her ne kadar kazanamayacağını bilsen de, kendin, partin, vizyonun üzerine daha çok girişimde bulunursun. twitter' da paslaştığı adamlara bak sağlam solcu, ya da, öyle böyle fetö'den mağduriyet yaşayanlar.
  aslında biraz daha devam ederse, ateistliğe doğru yol alacak ışık var onda. bunalmış bir dindar.
  karşı mahalleden biri olarak, arada hoşa gitmeyen söylemlerini görsem de, bana göre sempatik.
  antalya seçmeni değilim, bir de bu var.
 • tesadüfün böylesi dediğim başlık. az önce kendisi ile ilgili şu entry’yi girmiştim (bkz: #88999005)

  sanırım zamanla daha çok sevilecek, anlaşılacak ve haklı bulunacaktır
 • şahsen twitterdan takip ettiğim ve hakkaniyetli olmaya çalışan şahıs. özellikle seçim sürecinde yazdıklarıyla bende bu duyguyu uyandırmıştır. artık insanlar bu zamanda sağcı solcu diye değil namuslu/ namussuz, hukuka uyan/ hukuku katleden, bölen/ birleştiren olarak ayrılıyor. kendisi de bu denklemde doğru taraftadır.