• bir insan temsil ettiği camianın yüzde 80-90'ı tarafından istenmeyip hala o koltukta oturmaya devam ediyorsa kesinlikle art niyetlidir. başka şeyler yaptığına inanıyorum artık. ya para cukkalama, ya başka bir şey artık neyse ne bilmiyorum. ama çok sevdiği için değil. bir fenerli olarak aziz de aynı , chp'ye oy veren olarak kk de aynı gözümde.
  • biz niye ali koç'u istiyoruz diye uzun uzun anlatmaya gerek yok aslında. sadece şu konuşmaya bakın yeter.

"galatasaray'ı 6-0 yendik tarihe geçtik"

20 yıllık icraat anlatılırken basit bir lig maçının sonucu, yaptığı tesislerden veya elde ettiği başarılardan daha önde yer alıyor. sadece konuşmada değil zihinde de öyle.

ıstersen 20-0 yen galatasaray'ı, sonuç?

verip de tutmadığı sözleri yıllardır yazmaktan ben sıkıldım. koskoca fenerbahçe'nin en çok övündüğü konu kadıköy'de derbilerde yenilmiyoruz mu olacak?

4 yıldır kazandığı tek bir kupa yok futbol takımının ama olsun derbi kaybetmiyoruz.

taraftarıyla bütünleşmiş bir fenerbahçe istiyoruz, yarıştığı her kulvarda anlık başarılara değil sonuca odaklanmış fenerbahçe istiyoruz. düzgün yönetilen, ekonomik açıdan har vurup harman savurmaktan ziyade planlı hareket eden bir yönetim istiyoruz. canı sıkıldığında koca sezon tribün kapatan, ben ne dersem o olur diyen bir zihniyeti değil en büyük gücünü taraftarından aldığının farkında olan bir yönetim istiyoruz.

ali koç işte bunları vadediyor. beylik laflara karnımız tok. fenerbahçe için canımdan geçerim vs kusura bakma da masal dinleyecek yaşı geçtik.

farz edelim kongrede o oldu bu oldu başkan seçildin. salonlarda, statlarda bütün tribünler ali koç diye inlerken nasıl başkanlık yapacaksın?
  • iktidar aşığı bir adamın beyanatı. bu adamın derdi, fenerbahçe başkanlığından düşerse sıradan bir müteahhit olma korkusu. bu kadar gücü elinde tutarken o gücü kaybetmek kendisinde bir boşluk yaratacak. insanlara bu gücü kullanarak iş yaptıramayacak ve kendi işinde bu güçten dolayı yaptığı işler belkide alamayacak.

bunun içindir ki aynı rte gibi gücünü kaybetmemek için elinden geleni yapıyor. derdi fenerbahçe falan değil tamamen şahsi. fenerbahçe aziz yıldırımdan önce 90 küsür senedir vardı, ondan sonra da yüzyıllarca olacak. ben gidersem fenerbahçe bölünür tam bir rte beyanatı.
  • söylem çok tanıdık. "ya beni seçersiniz, ya da yok olur gidersiniz". muhalefetin soyledigi birşeyler var aziz dayı ona ne dersin " onları kandırıyorlar, hain paraleller, dış mihraklar, fenerbahçe'yi kıskanan bayern münih, real madrid, barcelona gibi klüpler bizi parçalamak için oyun üstüne oyun kuruyorlar. muhalifleri uyarıyorum. hainin yeri kapı dışarısıdır."

not : çok benzedi ya kusura bakmayın
    not 2: gomis idman yurdu
  • gfb biat etmedi diye kendisine köle anadolu gfb grubunu kurup, tribünleri bölen, kendisini istemeyen milyonlar olduğu halde aday olan, şampiyonluklar verip zerre sevilmeyen bir adamın ali koç bölüyor demeye hakkı yoktur, kulübü bölen tek şey aziz yıldırım'ın varlığıdır!
  • bir beşiktaşlı olarak, haftaya kadıköyde galatasaraya yenilerek, devrinin kapanmasını istiyorum.

tutunacağı tek dal o kaldı artık.

biz bile bıktık. fenerbahçelileri allah kurtarsın.
  • bir beşiktaşlı olarak bu sezondan iki isteğimden biri bursanın küme düşmesi. diğeri aziz başkanın tekrar seçilmesi. sonra fener 10 sene daha adam olmaz.

go aziz başkan go.
  • aziz yıldırım bugün "başkanlığa aday değilim, yeni başkan ali koç olacaktır" dese tribünlere +10000 kişi her maça gelir, takım da şampiyonluğa oynar.
  • ınce ince bir "yusuf yusuf" tınısı geldi.
  • bölünmek bir kenara, safları sıklaştırıyor.
hesabın var mı? giriş yap