• gerek bu mecrada gerekse sosyal çevremde henüz rastlayamadığım kişidir.

gerçekten fenerbahçeli olan, trollük yapmayan ve ali koç'un başkan olmasını istemeyen biri varsa bu mecrada lütfen bana ulaşsın ve nedenini anlatsın, ciddi anlamda merak ediyorum çünkü.

* “ali koç’un başkan olmasını istemiyorum çünkü ...” şeklinde mantıklı bir cümle kurabilen fenerbahçeli ilk yazara iki kişilik sourlines bileti hediye.
  • "...çünkü saran'ın başkan olmasını istiyorum" diyerek konuyu kilitleyebilecek fenerbahçeli.

saran'daki vizyonun 10da 1i yoktur ali koç'ta.

not: bizimuefakupamızvarspor
  • yoktur
  • “ali koç’un başkan olmasını istemiyorum çünkü ...” şeklinde mantıklı bir cümle kurabilen tek bir kişi olmuş, zaten o da fenerbahçeli değil. bir kaç yazardan da “umarım ali koç başkan olmaz” diyen mesajlar aldım fakat onlar da fenerbahçeli olmadıklarını beyan ettiler.

nihai olarak böyle bir fenerbahçeliye ulaşamadık, varsa da biz bilmiyoruz.
  • aziz yıldırım
  • sağlam bir fenerbahçe taraftarı olarak diyebilirim ki; öyle bir fenerbahçeli yoktur.

ama olabilir de, elbette kendine göre düşüncesi ve yorumu olabilir ve çıkıp istemiyorum diyebilir. eğer bahsettiğimiz demokrasiyse bu onun en doğal hakkıdır.

ama ne yazık ki şu ortamda demokrasi diye birşey yok. beni bu seçim döneminde en rahatsız eden şey ise fenerbahçe yayın organlarının ali koç'u yok saymalarıdır. fbtv hayatta bahsetmez, yayına çıkarmaz. kazara yüksek divan kurulu toplantısında ali koç konuştu kesemediler yayını. mecbur vermek zorunda kaldırlar. bu yapılanlar ayıptır.

not: galatasaray'ın son seçiminde iki başkan adayına gstv'de kendilerini tanıtma ve seçim çalışmasını yürütme şansı tanınmıştır. bir fenerbahçeli olarak hayranlık duydum ve çok sevindim. bu bize örnek olmalı. umarım ali koç gelince bu güzellikleri bizde de görürüz.
  • (bkz: mahmut uslu)
  • faruk ılgaz'da bedava kuru fasulye yiyen dallama bir kongre üyesidir.
  • rte ali koç'un fenere başkan olmasını istemez. o yüzden ali koç'un başkan olması zor. koç iktidara her zaman mesafeli olmuştur.
  • kötü dosttur.
hesabın var mı? giriş yap