• almanya'daki dayımlarımı aradım tüm dikkatimiz sizin üzerinizde dedi.

önce inanamadım, amerika'daki teyzemi aradım, şoku hala atlatamadık diyor.

edit: japonya'daki uzaktan bir akrabam harakiri yapmış.
  • 3 ay sonraya anneme mr sırası verdi şehir hastanesi. fatih'te özel bir sağlık kuruluşunda 200 tl'ye yaptık. safra kesesi ameliyatı olacak. şehir hastanelerimizi bekleseydik sarılık olacaktı kadın.
  • mr maliyeti:
    - mr çekim maliyeti 1 euro,
    - mr ı değerlendirip raporlayan doktorun hakettiği 499 euro.
    türkiyede doktor iş gücü bedava olduğu için, 22 tl ye aynı hizmet verilebiliyor.
    ama dikkat edin raporlama çok yüzeysel olduğu için iki gün sonra aslında bende kanser varmış, mr da görememiş doktor diye ağlamayın. sonuç olarak radyolog % 1 hata yapar, ama o sizseniz, ölürsünüz.
    tanım: yine populist bir övünç şeysi.
  • (bkz: beni alman hastanelerine emanet ediniz)

500 euro'ya fitim bak, lütfen.
  • haberden alıntı: "almanya'da mr ve tomografi çekimleri devlete her bir hasta için 500 euro olarak faturalandırılırken"

hastaya bedava yani. eminim yukarıda anlatılanlar gibi üç ay sonraya randevu da vermiyorlardır.
  • 31 ekim 2018 tarihinde, bezmialem hastanesindeki ortopedi doktoruna dizimi muayene ettirdim, mr çektir gel dedi.

mr çekimi için 100 tl fark verip, 9 kasım 2018 saat 21:00 e randevu aldım.

siemens marka alman malı; mr cihazında görüntüleme işlemi yapıldı.

mr görüntülerini inceleyen radyoloji doktoru, 16 kasım 2018 tarihinde, sağ dizimde menisküs yırtığı olduğu kanaatine vardığı raporu yazdı.
  • ahaber'den sonrasını okumadım.
  • haberi açmadım. hadi habere doğru diyelim. cevabım şu: benzini, yemeği, eğlenceyi vs.de karşılaştırın şeref yoksunları. ya da karşılaştırmayın, sizin haberinizi dikkate alan çomarlara bu yapılanlar az bile.
  • babam, kendi düşmesi sonucu ayak bileğini almanya'da kırdı. adamın ciğerlerine kadar baktılar. 1 - 2 gün de hastenede yattı. 1 kuruş para almadılar. nasıl oluyor da bir mr 500 euro olabiliyor merak içerisindeyim.
hesabın var mı? giriş yap