• düne kadar kurtarıcı görünen futbolcular şimdi performans eksikliği nereni ile gönderiliyor. bu takımda daha iyisi var da ben mi göremiyorum.
  • zaman zaman oynadığı futbolu çok beğendiğim ama bazen de kendinden nefret ettiren,fenerbahçe'de kaldığı süre boyunca ona karşı ne hissettim hiçbir zaman tam olarak emin olamadığım futbolcu.
  • ne anlıyorsun bu adamı oynatmakla anlamak gerçekten zor. ersun’un alper sevdası ikisini de bitirecek.
  • (bkz: vitaminsiz)

ne hale düştü fener be.
  • futbolu çoktan bırakması gereken şahıs. gerçekten rezalet oyunuyla, daha ne kadar kötü oynanabilir sorusunun cevabını sürekli güncelliyor.
  • fenerbahçeli geçinenlerin bu yılki günah keçisi. bu adam formamızı giydiği sürece desteklenmeli ki işe yarasın. üstelik dün geceki maçta özellikle ikinci yarı, harika çocuğumuz ferdi'den de, tolgay'dan da, oyuna sonradn giren gustavo'dan da daha faydalı işler yaptı.
  • dün ikinci yarıda ilk 30 dakika oynadığı topu maçın 60 dk'sında oynasa şampiyon yapacak futbolcu. türkiye'de sağda, solda, göbekte oynayabilip, driblingi, şutu, pası aynı anda olan az sayıda futbolcudan biri.

umarız ozan gibi o da kalıcı olmak ister ve kendini toparlar.
  • al mesiah dizisinin ikinci sezonunda görmek istediğim insan.
  • futbolun ve futbolculuğun kendisini tek celsede boşadığı kişidir.
  • “driblingi, şutu, pası aynı anda olan az sayıda futbolcudan biri." denmiş.

alper sen misin ?

tanım : yattığı yerden milyonlar götüren çok sayıda futbolcudan biri.
hesabın var mı? giriş yap