• kaleci antrenörü alper boğuşlu'dur.götünden yalan uyduran yazarlara duyurulur.
  • kalıcı olmak istiyorsa daha iyi olması gereken fenerbahçe as kalecisi. örnek alması gereken kişi ise volkan olmamalı. volkan demirel fenerbahçe efsanelerinden biri bunu kabul etmek lazım ancak biz rakibe oynayan oyuncu istemiyoruz artık.
  • fenerbahçe'nin kalesini 15 sene net korur
  • hata yapmadığı, 3 net gol kurtardığı için kimse bi şey dememiş bugün. ufak bi hata yapsaydı buralar dolar taşardı. bugün belki 3 puanı kurtardı çocuk. ilginç bi milletiz hakkaten yazık lan bize.

aslan gibi delikanlı çocuk sonuna kadar arkandayız yiğidim.
  • 8 kasım 2019 fenerbahçe kasımpaşa maçında ilk yarı ve ikinci yarı birer tane olmak üzere 2 net kurtarış yaparak galibiyette büyük rol oynamış kaleci.

özellikle şu pozisyondaki refleksi müthişti. normalde birçok kalecinin bacak arasından yiyeceği topu kurtarmış ve takımın direncini artırarak taraftarı da kendine getirmiştir. maçın genelinde hatasız oynamıştır ve her geçen hafta daha da güven vermektedir.

hiç şüphesiz fenerbahçe'nin gelecek 10 yıldaki kalecisidir.
  • maşallah gayet özgüvenli oynamakta olan kaleci.

tabi ben de rakibin kasıklarına göstere göstere tekme atıp sarı kart bile görmesem bana da bir cesaret bir özgüven gelirdi herhalde.
  • yan top çalışmassa iki yıl sonra anadolu takımında. kendini bu konuda geliştirirse ya fenerbahçe efsanesi olur .
  • yürüyedur aslan parçası
  • kendisi ümit milli takım kadrosuna çağırılmışken gökhan akkan’ın sakatlığı sonrası bir anda kendini a milli takım’da bulmuştur
  • andorra'nın altında grup sonuncusu olan ümit milli takımının kalecisi.
hesabın var mı? giriş yap