• usb kablo, sarj aleti derken tahtakale tadina varmis amazon ürün grubu. simdilik yorgan carsaf, kalem, tost makinasi, semsiye, fotograf makinasi cantasi, pil, aski, raf vs yapiyorlar.
  • 2 adet iphone şarj kablosu aldım. kalite kokuyor diğer kablolara göre çok kalın.
  • (bkz: bnl)
  • amazon basics cinde üretilse de cogu ürünleri kalitelidir. özellikle kablolari uzun süreli dayaniyor.
  • 1.8 metrelik 3 tane iphone şarj kablosunu 1 senedir sorunsuz kullanıyoruz. kullanıcı yorumlarında yazan yanma, erime olaylarının hiç birini yaşamadık.
  • italya seri c de mücadele eden venedik fc futbolcusu.

mahallenin çocuklarına atarlanan emekli rüstem tepkisi de olabilir.
  • 100 liraya kafam kadar speedlightı* olan ürün ailesi.
  • amazon türkiye'ye resmi olarak geldiğinde hayli yüzümüzü güldüreceği umulan ürünler yelpazesi.
  • en son baktığımda laptop çantası, usb kablo vs gibi ürünler vardı. şimdi meraktan bi tekrar bakayım dedim. çelik kasa, bavul, köpek dışkısı için torba, gitar ayağı, hamster kafesi ve at nalı gibi ürünler eklemişler.

daha ileri gitmedim ama amazon'da satılan her ürüne bir basic karşılığı gelecek bu gidişle.

yavaştan şunları türkiye'ye ithal etmeye başlarlarsa güzel olur ayrıca.
  • usb kablolari piyadaki muadillerine göre cok dayanikli, fiyat & performans ürünleridir.
hesabın var mı? giriş yap