• emine öldü

maalesef emine öldü.

bu orospu çocuğu ise hala dışarıda geziyor.

her kadın gibi her olay gibi bunu da unutacağız.

yazık.
  • olay kadın cinayeti değil, çocuk cinayetidir. emine 16 yaşında ve reşit olmamış bir çocuk. o coğrafyanın kadınları ve çocukları için çok üzülüyorum. töre, berdel, kuma, hep bir baskı ve korkunun gölgesindeler. ve ölüyorlar...
  • ensestçidir. çok daha fazlasını söylemek isterdim de, ondan sonra ne hikmetse birileri bizi şikayet ediyor. ondan sonra ekşi sözlük de anında yazarlarını satıyor! haklı olmamıza rağmen biz haksız oluyoruz! adalet hak edene değil hak etmeyene işliyor artık!
  • tanıdığım genç bir kadın (20 yaşında, şanlıurfalı) sevgilisi varken birden amcasının oğlu ile evlenmişti. bunu bana söyleyen de ortak bir tanıdığımız, o da aynı yaşta malatyalı bir kadındı.

ben: ee hani seviyordu o çocuğu, neden amca oğlu ile evlendi?
    k: bizim oralarda öncelik amca oğlundadır. eğer o talip olmazsa başkasıyla evlenebilirsin.
    ben: şimdi sana amca oğlu talip olursa mecburen evlenmek zorundasın, öyle mi?
    k: evet
    ben: peki sen bunu kabul edecek misin?
    k: aileye karşı çıkamam, inşallah bana aileden biri talip çıkmaz diye umut ediyorum.

işte emine böyle saçma sapan törelere karşı çıkmanın bedelini ödeyen, yitip giden kadınlarımızdan biri. ne söylenebilir ki? yıllarca buna göz yuman koskoca bir halk var. öyle olunca da o orospu çocuğu, akrabasının kendi hakkı olduğunu düşünüyor. kendini reddeden kadının yaşamaya hakkının olmadığını düşünen zihniyeti alkışlayan yüzbinlerce insan var dışarıda. hoş, öldürenler de dışarıda geziyor zaten.
  • öyle akrabayı da öyle akrabaya hiç bir şey yapmayan sülaleyi de eşşekler siksin konusunun muhattabı tiptir.

hayalimdeki dünyada bu tür kişiler iğdiş edildikten sonra insanlığa faydalı olacak deneylerde kullanılmalıdır.
  • hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istenen katil zanlısı 7 çocuk babası aslan karakaş ifadesinde şöyle demiş: “emine'yle evlenmek istediğimi annesi nurcan'a söyledim, o da sıcak baktı. sonra eşimle konuştum ve ikinci evliliğimi yapmak istediğimi söyledim. eşim de olumlu bakınca imam nikâhıyla evlenmek istedim. ilk eşimden boşanmayı düşünmedim. ancak emine'nin üvey abisi cafer bu evliliğe karşı çıktı. cafer de benim ablam münevver ile evlidir. ben de bu evliliğe cafer'i ikna etmek için ablamı kendi evime getirdim.
    ekonomik sıkıntılarım başlayınca bu kez emine'nin annesi de evliliğe onay vermedi. olay günü ablam konuşmak için aracın önünü kesti, ancak araç hızla uzaklaştı. ben de peşlerinden gittim ve korkutmak için birkaç el ateş etmek istedim, ama silah seri atış konumunda olduğu için elim her tetiğe gittiğinde 4 mermi sıktı.”
    zanlı, 15 yaşındaki kuzeni emine'ye ateş açıp 18 mermi isabet ettirdikten sonra kaçtı ve beş ay sonra yakalandı. şimdi ağırlaştırılmış müebbetle yargılanıyor. kaynak
  • yaratıcı da bu adama 7 çocuk vermiş ha.insanlar boşuna dinsiz olmuyor.
  • vay o.ç.
  • öncelikle;

(bkz: malum ırk)

ölen kızın ailesine sabırlar diliyorum. bir baba olarak bir evlat kaybetmenin acısı tarifsiz olmalı. kızın ailesi izmir'e taşınmış.

umarım kan davası, başlık parası, berdel, kuzenine sulanma, aşiret, töre gibi alt insan (malum ırk) hastalıklarından uzakta medeni bir hayat kurup geride kalan çocuklarını da bu cehaletten kurtarırlar.
hesabın var mı? giriş yap