• american life language institute american life dil okulları american life dil kursu

dekoruna, tabelasına aldanıp gidilmemesi gereken yerdir zira onlara göre "en iyisi, mükemmeli" onlardır ama en ucuz olan dil kursundan farkı olmayan eğitim sistemleri vardır. paranızla rezil olursunuz, parayla stres satın almış olursunuz. ilk 16 ders paranın tamamını olmasa da bir kısmını iade hakkı var derler ama istemek o parayı geri alabilmek bir dert uğraşmıyım devam edeyim demek ayrı bir derttir. genel mrk dedikleri yer (ümraniye) böyledir genel mrk böyleyse şubeler kim bilir nasıldır. başlamamak ya da daha uygun bir yere başlamak daha mantıklıdır. inanmayan deneyip görebilir.

çok yakın bir arkadaşımın başına geldi bu.. onu çok üzdüler başkasını üzmesinler.

web siteleri : www.americanlife.org ve www.americanlife.com.tr
  • sabah kalkıp ya bacon (pastırma) ya da cereal (mısır gevreği) yemek. bunu yaparken acele atmek ve yemeği yarısında bırakıp gitmek. yediğin yemeğin (pizza, burger vs.) yanında kesinlikle bira içmek. bara gitmek ve o bal rengi ucuz ama lezzetli amerikan birasından içmek bu arada bir kadınla sohbete dalmak (zaten kadında şu adama versem diyordur ya...) cebinden buruş buruş (asla gıcır olmaz) doları çıkarıp bar tezgahına bırakmak, kadından telefon numarasını istemek (zaten bu kadın daima "call me" der ya hani).
    kesinlikle bir banliyöde yaşamak. arabayı asla garaja değil garaj kapısının önüne park etmek. eve gitmek hemen buz dolabını açmak ve zulalanmış biradan bir şişe almak. o rahat koltuğa oturup ayaklarını uzatmak, watch some tv denilen eylemi gerçekleştirip biradan yudumlar almak. uyuya kalmak, sabah sanki uyurken hiç kımıldamamış gibi saçı başı düzgün kalkmak (tamam tamam son eylem sadece filmlerde oluyor)...
  • bas gitarın sizi alıp uzaklara götürdüğü bir primus şarkısıdır
  • ortaokulda bu klibi izlerken türk bayrağını görünce acâyip heyecanlanırdım. hey gidi!
  • tanıtımında oldukca iddialı buldugum dil kursu.
    bursadaki şubesi hakkında bilgisi olan yeşillendirebilir mi?
  • üzerinden 13 yıl geçmesine rağmen hala dinlenilebilirliğinden bir şey kaybetmeyen, madonna'nın 3. (ve şimdilik son) deneysel ve ticari riskli albümüdür.**
    ilk single'ın muazzam klibinin ırak savaşına denk gelmesi, madonna'nın vatan hainliği ile suçlanması ve cumhuriyetçilerin kontrolündeki clear channel radyolarından gelen yasaklamalarla güme gitmiştir.
    albümün savaşla bir alakası olmamasına rağmen o kadar politize edilmiştir ki, savaşın en büyük muhalefetçisi olan fransa'da albüm abd'de sattığından daha fazla satmıştır. (abd müzik piyasası fransa'nın 5 katı büyüklüğünde)
  • bu şarkının en güzel anı arnavutluk bayrağının çıktığı andır. hem bayrakları çok güzel hem de o ana denk gelen müzik.
  • vay arkadaş ne madonna'ymış. bir kişi de aynı isimde bir primus şaheseri olduğunu yazmamış.
  • primus'un bass gitarist denince neden akla ilk gelen isimlerden biri olduğunun kanıtı olan şarkısıdır.

çok basit gibi görünen bir bass riffi şarkıyı başından sonuna kadar götürür. tek başına kamp yaparken balık tuttuğun sırada radyoda çalmasını isteyeceğin şarkılardan. dinlendirci ve huzur verici...
  • madonna'nın meydan okuyan ama eleştirmenlerce müzikal olarak en kötü şarkısıdır. şarkıda hep güçlü madonnanın;
    bu kadar para içinde boğuluyorum. amerikan rüyasının ta kendisiyim. ve bu kaynağın nerden geldiğini biliyorum. bunun için acı çekiyorum. bu şarkıyla biraz günah çıkarmak istiyorum haykırışıdır american life şarkısı. ülke bayraklarının olduğu klasik video klip madonna'nın orijinal klibi yayınlamak için doğru zaman olmadığını düşünmesindendir. ne kadar madonna da olsan bazı baskılara karşı koymak zor ve zaten şarkı birçok radyoda ambargoya uğramıştır.
    orjinal ve sert klip için:
    https://youtu.be/snaw3f5vxa8
hesabın var mı? giriş yap