• kedi boku temizliyorum amk bi uyusada ciksam disari bekliyorum
  • odamda neden burada olduğumu sorgulayıp bir yandan da yetiştirmem gereken işleri hallediyorum. eğer bunu yapmasaydım tüm şehri usulca yürümeyi çok isterdim.
  • salonda karanlıkta oturuyorum. derin düşüncelerdeyim. haftaya yine 1 haftalık şehir dışı görevlendirmem var. bir taraftan onu düşünürken diğer taraftan katur kutur öksüren ve her an ateşi çıkıp hasta olacak olan çocuğumu nasıl bırakacağımı düşünüyorum. lan bunlar büyüyünce selam da vermez bize..
  • ankara'da otelde 50'lik votka ve 1 adet tuborgla beraber
  • evde, çeliğin sırrının peşinde...
  • pazartesi gireceğim anatomi sınavına hafta sonu eşek gibi çalışacağım için tek boş zaman dilimimi pandalar gibi yatakta yuvarlanarak geçiriyorum.
  • yurdun önündeyim, ankara soğuğunu iliklerime kadar hissederken bir yandan içimi zehirle ısıtıyorum.
    zihnimin ve kalbimin sevgiye ihtiyacı var.
  • evimde, odamda, aklımın en derin mağarasındayım. monitörün ışığı yüzüme vuruyor, önümde kahvemin buharı. kuan'ın var parçasını dinliyorum. sigara yakıcam, yaktıktan sonra daha çok odaklanıcam. bazen o kadar derin düşünüyorumki bazı şeyleri, kendime geldiğimde bedenimim sanki içinden çıkmışımda tekrar girmişim gibi oluyor. sigaradan sonra kandil günü için namazımı kılıp yatarım, iyi geceler.
  • temizlik yaptım
    evimi temizlemeyi seviyorum
    yoruldum
    bi soda actim evde ekside takilip acaba hic tanimadigim insanlar nasil acılar ve mutluluklar icinde diye bu basligi okuyorum...
    dunyanın benden ibaret olmadigini gormek cok guzel
  • sokakta. iciyoz çok şükür *
hesabın var mı? giriş yap