1. din kültürü ve ahlak bilgisi hocalarının "hak yolu varken bok yolu niye?" diye cevapladıkları soru.
  2. "hangi dine göre" diye cevap verilesi soru.
  3. lisedeyken piçlik olsun diye bir arkadaş din hocasına bu soruyu sormuştu, hoca da bir an boş bulundu sanırsam;

    -elhamdülillah, arkadan giren bizden değildir, demişti.
  4. lisede din hocası olduğum dönemde gelir gider bana bu soruyu sorardı deyyuslar, ben ne dersem gülerlerdi. ah şu çılgın liseliler...
  5. bu sorunun bir başka versiyonu da biyoloji hocasına "ocam anal seks sağlıklı mı?" şeklinde sorulmuştur. ayrıca vatandaşlık dersi hocasına "ocam anal seks kanuni mi?", türkçe hocasına "ocam anal seks mi, anal sex mi?", matematik hocasına "ocam kaç cm'e kadar girebiliriz?" şeklinde sorulduğu da rivayet edilmektedir. asıl işin ilginç yanı ise bütün hocaların "hak yolu varken bok yolu niye?" diye cevaplamalarıdır. çünkü aslında hepsi bir önceki hayatında din kültürü ve ahlak bilgisi hocasıdır. bayan olanlar da dahil hepsinin badem bıyığı ve gümüş yüzüğü vardır.
  6. tartışmalı filan olmayan konudur. kural bellidir. isteyen uyar istemeyen uymaz. her konuda ahkam kesebileceğini sananlar birazdan kötülemeye başlayacaklar emin olun.
    zamanın ötesinden gururla: cevap hoşunuza gitmeyince tahammül edemiyorsunuz değil mi?.. müslümansın ama dinini kendine uydurman mümkün değil. e vicdanın da rahat etmiyor. vah lağımcıların haline!

anal seks günah mı hakkında bilgi verin