• -kakam var kamilcan..
    -gel gel itelim onu geri..
  • bu işin en dikkat çekici ise elimizde birden fazla kiz olmasidir... haremimiz falan var bizim... süperiz lan biz...
  • sevgiliyi anal ilişkiye ikna etmeye calışmak her genç türk evladının özellikle ergenlik döneminde karsı karsıya kaldıgı bir durumdur.bunun için en makul yol sevgiliye caktırmadan bazı sozcukleri bilinç altına yerleştirmektir bir anlamda onun konuya yabancı olmasını engellemektir.

x; canım niye bu taraftan gidiyoruz??
    ff: ya orası ters istikamet ondan böyle yaptık
    x;aman ya ne olacak iki dakika surdan giderdik
    ff; ne yani ters yoldan gitmemiz de bir sakınca görmüyor musun??
    x;niye göreyim ki yol böyle uzamış oluyor
    ff;hhmm
    x;ne oldu ki niye oyle hmm dedin?
    ff;yok birsey ya haklısın ama unutma gittigin yol ne kadar zor,acı verici ve hatta hatta boktan bir yol olsa bile sonunda alacagın zevk cok daha buyuktur
    x; ay franz ne zevki ne acısı hiçbirsey anlamıyorum dediginden hem niye oyle egri bugru duruyorsun?
    ff;birsey yok canım herhalde ters bir hareket yaptım ondan olmuştur
    x:ay bir doktora falan gitseydin ciddi olmasın
    ff; gerek yok dedim bir krem sürerim gecer.bende bir krem var ki her derde deva her acıya iyi geliyor
    x;neymiş o??
    ff; vazelin
    x: franz hastasın galiba vazelin dedigin ne işe yarar ki
    ff: oyle deme hayatım deneyenler çok tavsiye ediyor özellikle bayanların hassas noktalarına çok iyi geliyormuş.
    x;neyse canım gecmiş olsun.ben senle çok önemli birsey konusacagım
    ff:iç ses (aha dayanamadı kendi teklif edecek) söyle hayatım
    x;ben universitede hede hödö bölümü okumaya karar verdim
    ff: (iç ses : hay amına koyayım bu muydu soyleyecegin)
    x;franz??
    ff;efendim canım ??
    x;ne diyorsun?ne düşündügünü merak ediyorum
    ff: ne diyeyim hayatım sen neye karar verirsen ver ben her zaman arkandayımve hep arkanda olmak istiyorum(fazla mı abarttık ne?)
    x;franz harikasın,peki sen ne okuyacaksın??
    ff;(iç ses : ulan mevzuyu çok abarttık dur bari birsey sallayayım da mülayim görüneyim) eee şey ben işl..., ilahiyat okuyacagım tabi tabi ilahiyat okuyacagım.
    x;a gercekten mi neden böyle bir tercih yapıyorsun??
    ff;mm şey hak yolu varken bok yoluna gitmeye ne gerek var di mi yani
    x;aaa muhtesemsin yaa, çok etkileyici
    --- (bu kız da amma aptalmış herşeyden etkileniyor ama bi vermedi gitti)---
    ff; (iç ses :aha bu kez iyice yumusadı hemen söylemem lazım) verengül senle anal...

x:hı?!!
    ff;(kekligi ürküttük)analitik geometri diyorum beni bir ara analitik çalıştırır mısın beni??
    x:tabi olur hatta bizim ev boş oldugunda gelirsin çalısırız
    y;bi terslik olmasın??
    y; yok ya ne tersligi hatta basbasa kalır daha farklı seylerde yapabilirdik ama sen ilahiyat okumayı düşünüyorsun ondan sana böyle birsey teklif edemem
    x;tabi ya dogru haklısın (kısmetimi sikeyim)
  • partnere 'tamam sen de bana salatalik sokarsin, hatta once sen sok' diyerek guven verilebilir. kiz belki ikna olacaktir ama erkek icin gelecekte farkli ufuklar sozkonusu olabilir.
  • başlığa konu olan kız, derdini güzin abla'ya sormuştu. kısa mektubu şöyle bir şeydi..

sevgili güzin abla,

erkek arkadaşım, bakire olduğum için anal seks yapmakta ısrar ediyor. canımın hiç acımayacağını iddia ediyor. fakat ben bu iddiaya inanmıyorum. bu konuda bana yol gösterir misin? siz hiç yaptınız mı? gercekten acıyor mu acımıyor mu? aydınlatırsanız sevinirim.

rumuz: yediveren
  • en kestirme yol tecavüzcü coşkun'un yoludur. o hep der ki "senin de hoşuna gidecek, nhhhiiihhaaaa"
  • yakin tarihte bu konuda en basarili olan isim ne enteresandır ki bir tarikat lideri olmustur.
  • bır de anal seksı kabul ettikten sonra penetrasyon sırasında cayanlar vardır ki bunlar "anal seks kiralık katil gibidir. bir kere anlaştın mı dönüşü yoktur" denilerek ayartılabilir.
  • "ya got ya bekaret" seklinde bir secim yapmak zorunda birakilan kizlar da gotu feda edebilir.
hesabın var mı? giriş yap