• entrylerini inceleyince hayvan düşmanı olduğu görülebilen bir sözlük yazarı.
  • hayvan düşmanı bir ergenden başka birşey değil.
  • içinin kötülüğü klavyesine vurmuş yazar kişisi.
  • hayvan düşmanı bir yazar. engelle butonu ilk kez bu denli hakkını vermiş olabilir.
  • sadece 50 yaş üstü hümanist kokonoların insan kabul edeceği tanımlanamayan organizma.
  • empati yoksunluğu ve hayvan düşmanlığından muzdarip olan yazar. bundan daha elim ve daha vahim olanı yazdığı nefret dolu ve bencil, evet bencil girinin (bkz: #77414045) an itibariyle 42 beğeni almasıdır.

bizim oralarda bunun gibisine insan diyen yok, ne yapalım, 50 yaş üstü kokonalar arasında yaşıyorsak demek, ki bunun için binlerce kez şükürler olsun.
  • hayvan düşmanı.
  • edit: aşağıdaki entry'yi yazarak bu entry'yi hiç okumadığını ve insanlara rastgele saldırdığını belli etmiştir.

bazı durumlar vardır tarafsız olamazsın. eğer tarafsız gibi davranıyorsan karşı taraftasındır.

(bkz: 11 ağustos 2018 frida'nın öldürülmesi) başlığına (bkz: #80137554) bu entry'yi girmiş.

--- spoiler ---
    köpeklere köpek denmesine alınmış köpeklerin köpek ölüsünden köpek duyarı kastığı köpek.

özür dilerim köpek dediğim için zoofil kardeş. it demeliydim.
    --- spoiler ---

böyle bir olay için yukarıdaki entry benim için o köpeği öldürmekten farksız.

sonra benim yazdığım entry'ye karşılık mesaj attı, daha sonra da ben sinek bile öldüremem dedi. neyse oralar önemli değil. daha önceden de hayvan düşmanlığı ile ilgili şeyler yaşanması tesadüf değilmiş onu anladım.

yukarılarda; hayvan düşmanı olduğumu ispatlamayan şöyledir böyledir diye konuşmuş. bazı şeylerin anlaşılması için onu söylemeye gerek yoktur.

ayrıca sinek bile öldürememen hiç bir şeyi değiştirmez. nefret söylemi onun kadar kötüdür.

neyse, sana bir şey diyen yok zaten ama bir psikiyatrist ile görüşmeni tavsiye ediyorum. hayvan düşmanlığı bir çok rahatsızlığın belirtisi olabilir. entrylerindeki saldırgan tavırdan da anladığım kadarıyla ya kötü ya da bastırılmış bir karakterin var. iyi bir tedavinin hayatındaki diğer problemleri de çözmene yardımcı olabileceğine inanıyorum.
  • köpeklere yem olmasını dilediğim değersiz canlı. imla kurallarının anasını ağlatan nick'inin altında ne gibi bir ucube olduğunu düşünemiyorum dahi.

engelle butonuna basıyorum; ancak bundan önce engellediğim tüm boş insanlardan özür diliyorum. bu denli bir mahlukla onları aynı kefeye koyduğum için.
  • aklı başında doğruyu söyleyen ender yazarlardan
hesabın var mı? giriş yap