• uzasa da kurtulsam denilen saç perçemi. sıcakta alnın terlemesiyle sırılsıklam olup damlalar akar.
  • bugün kuaförde beklerken hissettiğim durduk yere ortaya çıkan istek. acaba mı, yapsam mı ya bir değişiklik derken bulursunuz kendinizi. uzama süreci sıkıntılı olduğu için biraz düşününce vazgeçiyor insan. bir de yakışmama ihtimali çok yüksek çünkü bu kahkül olayını istediğin gibi kesecek kuaför yok denecek kadar az.
  • aslında kahkül seviyorum. lakin minyon olan tipimi 3-4 yaş daha aşağı çekip çocuksu bir görünüm verdiğinden artık kestirmiyorum.
  • dostlar, bacılar ve özellikle kıvırcık saçlı arkadaşlar... şunu yaptırırken iki kez düşünün n’olur..

yüzyıllardır içimde ukteydi, yaptırayım dedim paspal halime bakmadan. normal şartlar altında, saçı kurut çık yapan ben; artık on dakikalarca kaküllerim ile uğraşıyorum. sağlı sollu gelen sevgili kaküllerim, ortada buluşup voltran oluşturuyorlar. saçlarımı açık kullanamayışım da cabası.

ben ettim, siz ederken yine de düşünün bu zahmetli işi.
  • ara sıra beni de yoklayan istektir. radikal değişiklikler aradığım zamanlarda ilk aklıma gelenler kakül kestirmek ve saç rengi değiştirmektir. hatta birkaç hafta önce tam kesilirken vazgeçmiştim de makas havada kalmıştı. daha da atlatabildiğim söylenemez. yüz şeklim, saç ve kemik yapım buna müsait olmasına rağmen yine de çekimser duruyorum.
  • esti ve yaptım. yakıştı yakışmadısı da çok umrum değil, beğenmeyen bakmaz.
  • kıza kakül severim dedim, gitmiş kestirmiş beslemelere benzemiş. diyemedim ya lan.
  • içten içe çok istiyorum ama kestirince beğenmeyeceğim, yakıştırmayacağım, şekil veremeyeceğim, alnım sivilcelenecek off o kadar çok derdi var ki yazarken vazgeçtim.
  • 1-2 gün kullanıp giden istektir
  • bazı kızlara çok yakışıyor gerçekten cool luk katmıyor değil
hesabın var mı? giriş yap