şükela:  tümü | bugün
 • biri babasının malıymış gibi metroda yüksek sesle şarkı söyler, öbürü gırtlağına sarılır... normal davranın kardeşim. bin metroya, tak kulaklığını, siktir git.
 • metroda bağıra çağıra şarkı söylemek mi yoksa buna ayıoğlu gibi müdahale etmek mi daha medeniyetsiz karar veremeyip olayda metrodan taraf olmaya karar verdim.
 • suçluyu övmek gibi bir niyetim yok ama al birini vur ötekine. toplu taşımada şarkı dinlemek zorunda mıyım kardeşim?

  saldıran adamı savunmuyorum onun da amına koyayım.

  tanım: cezasını bulacak magandadır.
 • bu yüzsüzler eskiden istemeyen başı ağrıyan vs varsa çalmayalım diyorlardı sonra onu değiştirdiler başı ağrıyan varsa ağrı kesici verebiliriz kekeke triplerine girdiler. milletle öyle dalga geçerseniz böyle karşılığını alırsınız.

  edit: bazı arkadaşlar video ile haberin içeriği farklı dediler. sanırım videoda sanatçı filan yokmuş sıradan bir adam varmış. keşke iki tarafta medeni kalabilseymiş. ama yukarıda bahsettiğim tiplerle ilgili görüşüm sabittir. azalarak bitmeleri dileğiyle.
 • biri sonunda içimden geçeni yapmıştır. bar değil mekan değil, metro gibi insanların toplu taşıma için kullandığı kapalı bir ortamda, ben senin yarattığın gürültüyü çekmek zorunda mıyım? insanların kişisel alanının ihlalidir bu tarz hareketler. türkü şarkı söyleyesin varsa anlaş bir mekanla, çık söyle amk. magandayı tebrik ediyorum halkın vicdanı olduğu için.
 • pembe götlüler buna boğazlama mı diyor? valla magandalıktır belki ama yapanın eline sağlık. metronun içinde şarkı söylenmez arkadaş. iyice cılkını çıkardınız. haberin detayında adamın önce uyardığını ve şarkı söyleyenin bu uyarıya kulak asmadığını belirtmiş. biri şarkı söyleyerek ötekini rahatsız etmiş, öteki de boğazını sıkarak rahatsız etmiş. fiziksel olarak rahatsız etmenin iki türlüsünü gördüğümüz video. her iki davranış da magandalıktır. yok bir de oturduğu yerden elini çek diye ağlamaklı inliyor. adamı 3 kişi tutmuş, bu sızlağı ise bir kişi kolunu dayayarak tutuyor sadece. haber altında biri de yazmış ne var yani 5 dakika tahammül etseymiş diye. o zaman boğazı sıkılan da 5 dakika tahammül etseymiş, ne var yani hemen ortalığı inletiyor elini çek diye.
 • şiddet uygulamak kesinlikle magandalıktır orası ayrı fakat şu metroda şarkı söyleyen tipler de biraz medeni olmayı öğrenmeli artık. iyi olsun ya da olmasın, kimse senin sesine katlanmak zorunda değil. bunun adı sanat değil, zorbalık.
 • millet kafayı yedi, birisi kötü sesiyle bağırarak insanları rahatsız ediyor, öteki de dağ ayısı gibi adamın boğazına sarılıyor. bunların hepsi psikolojik vaka, hepsinin mutlaka ekonomik, ailevi birtakım sebepleri var. ama bu adamlara söylesen "hadi lan deli miyim ben?" der.
 • haber içeriğine göre adam baştan uyarmış. buna rağmen devam etmiş şarkı söylemeye.

  nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir diye düşünüp girişmiş diğeri de.

  kapalı mekanda kimde senin bet sesini dinlemek zorunda değil.