• hakkında hiç giri olmadığını görünce şaşırdığım güzel papooz şarkısı. klibini de soko yönetmiştir bu güzelim şarkının.

sözlerini de yabıştırayım ki tam olsun;
    ann wants to dance
    she scares them all
    she’s far too pretty
    for that dancing hall

it shook the stage
    a cannonball
    dave almost fell
    but she took the fall

for him
    for him

ann wants to dance
    i do recall
    her freckled face
    glowing down the hall

between her legs
    a waterfall
    ann wants to yell
    she can only moan

for him
    for him

ann wants to dance
    she scares them all
    she’s far too pretty
    for that dancing hall

ıt shook the stage
    a cannonball
    dave almost fell
    but she took the fall

for him
    for him
  • şarkıyı dinlemek keyif veriyor ama anlamına baktığımda bulamadım biz cahiller için çevirseydi birisi keşke
  • bu aralar anlamsız şekilde çok fazla dinlediğim şarkı. açtığım zaman da en az 3-4 kere arka arkaya dinliyorum. klibi dünyanın en anlamsız kliplerinden birine sahip olsa da onun da izledikçe devamlı kendini izletme gibi garip bir olayı var. klipteki kızın cool tavırları ve abuk dans figürlerini görünce istemsiz bir gülümseme beliriyor yüzümde. özellikle şurada yaptığı hareket çok hoşuma gidiyor. gece dışarıda kafam iyi olduğunda bazen ben de böyle dans ediyorum, ettiğimi söylüyorlar yani heasdf.
  • hayattan keyif almamı bir süreliğine de olsa sağlayan (bkz: papoz) şarkısı.

biraz şarap, belki sonrasında bir bira ve güzel bir ses sistemi ile evinizin balkonunda ağzınızda sigara ile denize karşı ritmle salınırken bulabilirsiniz kendinizi.

komşularınızdan yana çekinmeyin.

yaşamak zaten zor.

arada çekilebilir kılmak için hile yapmamız gerekir.

ann wants to damce tesiri yüksek bir hiledir.
  • kötü günlerde hep daha iyi hissetmemi sağlayan şarkı. orijinali dışında tekne turunda, çok güzel bir ortamda seslendirilmiş versiyonu da vardır ki orijinalinden daha güzel ve keyiflidir.

https://www.youtube.com/watch?v=bnqm-cb0wlo
  • bir papooz şarkısıdır. şarkının klibini izlerseniz kendinizi bir anda vegan bir aktivist olarak görüp yaşamınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz`::)`
  • anne at 13 000 ft diye bir film çekileceğini sezinleyen papooz filmden 3 yıl önce soundtrack olarak bu şarkıyı yapmistir. filmle hiçbir alakası olmayan müzik sebebiyle projeye dahil edilmeyen şarkı* halbuki adeta senaryoyu özetleyen sözlerle tasarlanmıştır. kusura bakmayın, tropikal bir anne ancak ann olabilirdi tabii. #yanindayizpapooz
hesabın var mı? giriş yap