• irfan değirmenci'nin bu gece karşıyaka'da ilk kez sahnelediği %49 a hitabeden gösterisi.

özetle; eğlendirdi, duygulandırdı, meramını anlatabildi.

yolu açık, şansı bol olsun.
  • irfan değirmenci'nin kısa zaman sonra ilk defa sergileyeceği gösterisi.
    bu adam desteği sonuna kadar hakediyor. umarım gittiği yerlerde ilgi yüksek olur.
    ankara'ya dört gözle bekleyeceğim kendisini.
  • dün akşam ankara’da izlediğim keyifli gösteri. yaklaşık 3 saat su gibi akmış geçmiş. verdiğim parayı sonuna kadar haketti.
    umudun hiç azalmasın güzel kalpli insan.
  • irfan değirmenci'nin tek kişilik müzikli gösterisi.
  • sahnede cok sevdigim abim vardi sanki. kaybettigim guzel seyleri temsil ettiginden mi yoksa guleryuzu ve samimiyeti icin mi bilemiyorum. sahneye cok sevdigim bir ekran yuzu olarak cikti ve ailemden birisi olarak bogazima birseyleri dugumledi ve gitti.
  • merakla beklemekte olduğum gösteridir.
  • 2 perdeden oluşan tek kişilik müzikli gösteri

doğrusu merak etmiyor değilim. irfan değirmenci nin yazdığı ve sergileyeceğinden midir nedir merakla bekliyorum
  • dün selahattin akçiçek kültür merkezinde izlediğim irfan değirmenci'nin tek kişilik müzikli hayat hikayesini anlattığı oyunu. bileti, oyuna gelmekten vazgeçen bir arkadaşın sayesinde alabildim, tüm biletler tükenmişti. yaklaşık 2.5 saat süren oyun su gibi aktı. irfan değirmeci'nin spiker olmasının verdiği akıcı konuşma, hayatını anlatırken türkiye'nin değişen durumunu gözler önüne sermesi ve kullandığı eşitlikçi dil oyuna dair önemli detaylardandı.
    üniversite döneminde oyuncu olmayı denediğini ancak mülakatlarda elenmiş biri olarak iletişim fakültesine devam ettiğini ve ancak işten atılmakla hayalini gerçekleştirdiğini anlattı. bence gayet güzel bir oyundu. hatta bir haber spikerinden beklenmeyecek derecede rahat hareket ediyor olması, seslendirdiği şarkılar, dansları ve kadın meselesinde ki duyarlılığı ile beni fazlasıyla etkiledi.
    ve son olarak söylediği: 'burası benim ülkem hiçbir yere gitmiyorum' cümlesiyle bütün salonun umutlarını tazeledi.
  • o kadar içtendi ki, yanına gidip sarılasım geldi. ülkecek gülmeyen yüzümüzü 3 saate yakın güldürdü. teşekkürler irfan değirmenci ve ekibi.. bulunduğunuz şehre gelirse bi gidip izleyin derim.
  • artiz olmusmus kicimin kenari seni
hesabın var mı? giriş yap