65607 entry daha
  • sarayla müzakere değil mücadele ederkenki bir fotoğrafı için:

https://image.cnnturk.com/…44fe61361f2908b74320.jpg
  • bu saatten sonra kendisinden tek beklentim deniz baykal'ın seks kaçamağıyla başlayan ve kemal kılıçdaroğlu'nun chp'ye genel başkan olmasıyla devam eden süreci öncesiyle sonrasıyla detaylandırıp bir kitap olarak yalansız dolansız yayınlaması.

kitabı öldükten sonra mı yayınlar öncesinde mi onu bilemem..
  • bu adam icin yillar oncesinde bot/script yazmistim. gundemde kilicdaroglu yazan bir baslik varsa gormuyordum.

sinir katsayimin son zamanlarda artmasiyla farkettim ki, bot artik calismiyor.
  • 2023 genel seçimlerinde oy verdiğim siyasetçi.

ancak "sarayla müzakere edilmez, mücadele edilir" diyerek kötü bir çıkış yapmış.

sen kendi döneminde kaç defa sarayla mücadele ettin sayın kılıçdaroğlu? ana muhalefet lideri olarak anayasanın ayaklar altına alınıp rte'nin 3. defa aday olduğu dönemde bile pasif bir siyaset izledin.

milletin en doğal hakkı olan sokağa çıkıp protesto ve yürüyüş hakkını kullanmasına öncülük etmedin.

adalet yürüyüşü bile pasif bir direniş havasında geçti.

şimdi ne hakla özgür özel'i sarayla mücadeleye davet ediyorsunuz? saray ile müzakere edilmelidir. akp ve mhp şer ittifakındaki mhp'nin hesap vermesi için bile olsa saray ile müzakere edilmelidir.
  • bu adam ne yaparsa akp için yapıyor hala anlamadınız mı? şimdiki görevi de kendine olan nefreti kullanıp özgür özel'in saraya çıkmasını normalleştirmek. zamanında akp'nin yaptığı her rezilliği normalleştirmiş bir adam bu.
  • senin yüzünden 20 senedir beklediğimiz gün gelmedi be adam! üzerine 35 tane de yüzde 1 bile oy alamayan partilere vekil verdin. kendini hatirlattikca bu adama karşı olan sinirim logaritmik olarak artıyor. bu metinleri imambakır ülküş mı yazdırıyor sana ?
    bırak chp nin yakasını artık.
  • bu adam neden hala konuşur ve neden hala gündem olur hiçbir fikrim yok. keşke sussa da ailesiyle güzel güzel vakit geçirse.

tanım: tedavülden kalktığını kabul etmemiş eski chp lideri.
  • bu gün yapılan ilköğretim ve ortaöğretimdeki müfredat değişiklikleri de sana yazar.

tanım: senelerce türk siyasetinin başına bela olmuş dersimli
  • önce chp grupbaşkan vekili gökhan günaydın'dan sonra da genel başkan özgür özel'den kapağı yemiş olan sabık chp genel başkanı.

kılıçdaroğlu gereksiz şekilde chp'yi kamuoyu önünde eleştiriyor, tuhaf tweetler atıyor ama buna karşı chp gerekli cevapları verdi.

kk kurultayda demokratik bir sonucu hazmedemiyor. yaptıkları ona işaret. sürekli chp'yi eleştirdiği için yandaş medyaya malzeme veriyor. kk yandaşları "kılıçdaroğlu giderse aleviler partiyi terk eder" tarzı mezhepçi skandal ötesi açıklamalar da yaptılar ama aleviler chp'ye kılıçdaroğlu için gelmedi ki kılıçdaroğlu gitti diye bıraksınlar.

kılıçdaroğlu kurultay sonucuna saygı bile duymuyor. kurultay kendisini seçince iyi ama seçmeyince kötü oluyor. kazanan adayın elini bile kaldırmadan kurultaydan ayrılıyor.

çok yazık. yıllarca kendisine oy verdim ve savundum. bu durumlara düşmesi üzücü ama böyle devam ederse hak ettiği cevapları almalıdır.
4 entry daha
hesabın var mı? giriş yap