şükela:  tümü | bugün
22729 entry daha
  • ben yerinde olsam düşünürdüm. nasıl geldim buraya? kasetle. en çok kaset kimde var? retö/fetö de. siyaseti kaset siyaseti ile dizayn etmeye kim çalışıyor? reis. demek benim burda durmam onlara yarıyor.

bu arada fetö ile nikahsız 10 sene ilişkisi olanlar sağa sola fetöcü demesin artık komik oluyor.
  • demirtaş'ın kendisi hakkında söyledikleriyle lafı gediğine koyduğu muhalefet diktatörü.

--- spoiler ---

yine, dokunulmazlıkların kaldırılması sürecindeki tavır, yenikapı mitingine angaje olma, hdp ile yan yana durmaktan korkulması, barış ve çözüm projesi açıklamayarak içerde-dışarda savaş politikalarına destek sunulması, iki yıldır yasadışı bir şekilde içerde tutuluyor olmamıza rağmen böyle bir şey yokmuş gibi davranılması otoriterleşmeye açıkça zemin sunmuştur. toplumsal muhalefeti güçlü bir demokratik halk muhalefetine dönüştürmek yerine grup toplantılarına sıkıştırmak da aynı derecede otoriterleşmeye, korku ikliminin kök salmasına uygun fırsatları altın tepside sunmuştur adeta. bunlardan ders çıkarmak acil ve elzemdir.
    --- spoiler ---
  • chp'ye bunca yıldır akp'nin veremediği zararı, muharrem ince ile birlikte fazlasıyla vermiştir. biri pasif bir iş bilmez, diğeri zamanlama yoksunu. bazen chp iyi ki kazanamadı, gereksiz muhalefet olmaya bu kadar alışmış bir parti içeride bir birliği yokken ülkeyi ne hale getirirdi diye düşünüyorum.
  • grup toplantısında diyanetin koltuğundaki zata gerekli cevabı vermiştir ama sadece verilen bir cevap olarak kalacaktır.

zaten artık söylemlerin bir önemi yok, söylem yapılacak zemin yok artık eyleme geçilmeli, sokaklardan ayrılmamamlıyız.

boş söylemleri bırakıp muharrem ince ile birlikte haftanın 5 günü mini mitng benzeri eylemlerle vatandaşın yanında olmalısın.

işin şakası biteli çok oldu.
  • şu an elinden geldiğince akp-mhp arasındaki sorunlar nedeniyle bozulan cumhur ittifakını yeniden diriltmek için uğraşmakta..hdp,iyi parti ile ittifak arayışında olursa cumhur ittifakının tekrar oluşacağını bile bile gene saçma sapan bir politika izliyor.bunun için chp'ye özel olarak yerleştirilmiş bir ajan diyenler ne kadar haklı..