şükela:  tümü | bugün
17536 entry daha
  • din, dil, irk vb insandan insana degisen ama herhangi birine hic bir ustunluk saglamayan degerleri kullanmayan tek partinin genel baskani...
  • valla kendisinin siyaset anlayışını pek beğenmesem de şu dakikalarda çok güzel konuşuyor. önerilen sistemin sakıncalarını tek tek sayarak nokta atışı yapıyor. ntv de canlı yayınlıyor. tebrikler...
  • evetcileri saha cok duelloya cekmeli, konuyu hep anayasa maddelerinde yogunlastiemalidir.tv ekranina akp lileri davet etmeli, atesleyici cumleler kurmalidir.
  • filmlerde şöyle bir sahne olur ya.

bir grup kaçarken içlerinden birisi siz koşun ben bunları oyalarım der ya.

kılıçdaroğlu bu süreçte bunu yapıyor sanki. hayır'lı konvoy bir yerden ilerliyor. metin feyzioğlu, muharrem ince, diğer vekiller anadolu'da geziyor.

iktidar da gelmiş buna vuruyor. çok enteresan bir süreç.

sosyal medyadan görüldüğü kadarıyla muhalefet ilçe-ilçe kesin dolşıyor. bazı köyleri de es geçmiyor.

kılıçdaroğlu ise çok etkin gözükmese de kendini feda etmişçesine evet cephesinden gelen tepkileri göğsünde yumuşatıyor.
  • mitinglerde aşağıdaki hadisi vatandaşlara hatırlatması gereken kişi. mindere ısrarla çekilmesine rağmen tuzağa düşmedi. şu argümanı da ellerinden alırsan tamamdır.

"en büyük cihad, zalim hükümdarın yüzüne karşı söylenmiş doğru sözdür"

hz. muhammed
  • gectigimiz gunlerde bir bakandan uzayli oldugunu ogrendigimiz parti genel baskani.
  • partili cumhurbaşkanı için düşüncesi.

--- spoiler ---

benim cumhurbaşkanım olamaz
    --- spoiler ---

yav koca adamsın tribin kime ? adam ülkenin ruhunu satmış, sistemi değiştirmiş bu seme hala "benim cumhurbaşkanım" olamaz diyor.