şükela:  tümü | bugün
22428 entry daha
  • muharrem ince ve destekçilerinin kurultay için imza toplama süreci ile ilgili yaptığı son demeç akıllara yiğit özgür'ün bir karikatürünü getiren şahıs.

"türkiye'nin gündemine bir bakmamız lazım. insanlar hapishanelerde tutuluyor. yargı eliyle yargısız infazlar yapılıyor. ekonomi perişan vaziyette. insanlar geçim derdinde. birileri koltuk derdinde, olacak şey değil"

video

yiğit
  • millet aç birileri koltuk sevdağsında diyerek kendini açık yüreklilikle eleştirebilecek kadar demokrat bir liderdir.
  • ne yapıcak, neyi değiştirecek, insanların kendisini dinlemesini nasıl sağlayacak cidden merak ediyorum.

ben bir muhalif olarak kendisini ekranda görmek istemiyorum. ne söylediği de çok umrumda değil. koltuk sevdası filan diyo, afedersinde wenger bile gitti serefi ile..

lütfen bas git artık. bişey olacağından değilde kendine saygını kaybetme en azından.

hoş koltuk, o, bu keyiflidir sanırım yerin ama git artık gittt!
  • ikisi arasında tercih yapmam gerekse rte'yi seçerim. net.

basiretsiz, chp kitlesini arka cebinde sayıp sürekli islamcılara yanaşan, boktan boktan islamcı adamları çıkarıp "paşa paşa oy vereceksiniz" diyen ve bu minvalde politika sürdüren birinin chp'nin başında olması hazin bir durum.

hakikaten chp genel müdürü adam! tayyip haklı!
  • bir kaset daha gerekli gitmesi icin