• robert de niro ile danny devito karışımı karizmatik penguen
  • adelaide, avustralya'da dogmustur. los angeles'ta karisi ve tek kiziyla yasamaktadir.
    frasier'daki roluyle (simon moon) emmy odulu kazanmistir.
  • without a trace dizisinde her hafta izleme sansı buludugumuz, banka adlı ilginç bir filmde basrol oynamıs iyi aktor.
  • kendisinin the garden of redemption filminde oynamisligi da vardir yanilmiyorsam. boyle bakislari cok manali, mimikleri gercekci ve etkileyicidir. bir de benim en yakin arkadasima ote benzemektedir. ya da arkadasim ona benziyor, onu bilemiyorum ama bu insanin yuzunu goren kisi, sonrasinda ne zaman gorse tanidigini hissedecektir. spesifik bir yuzdur, oyle herkeste bulunmaz.
  • soyadı "la pah-lia" $eklinde telaffuz edilen aktör.
  • sürekli robert de niro'yu taklit ettiği düşüncesi beynime işlediğinden, önyargısız izleyemediğim aktör. yine de iş yapar..
  • tony soprano rolünü geri çevirmiş aktör. şöyle bir bakınca top suratlı, kepçe kulaklı, patates benzeri bir adam. velakin nasıl bir cazibedir anlayamadım ama kendini inanılmaz yakışıklı bir insan olarak pazarlamayı becermekte. valla şahsen adamcağızı ağlarken gördüğümde kendisini kucaklayıp teselli edesim geliyor.
  • tv8'de filmlerine rastlayabileceğimiz yetenekli aktör. tv8 bilerek mi anthony lapaglia filmleri yayınlıyor yoksa denk mi geliyor bilemiyorum ve bundan herhangi birinin şikayetçi olduğunu da sanmıyorum. keşke her gün yayınlasalar.

on yıl önceki filmlerini izledikçe neden bu kadar geç farkettim diye düşünüyor insan.

gerçekten yetenekli ve izlenilmesi gereken aktör.

29th street benim en son izlediğim filmi ve oyuncluğu bu filmde de harika.
  • gecende bi filmini gordum ki yamulmuyorsam killer olacak filmin adi, mimi rogers kokonasiyla beraber basrolde falan ama konu monu hic bi sey yok filmde, bu 1.80 lik penguen bundan bi 15 yil once ole bi abimizmis ole bi abimizmis ki kaslari yapmis aradaki yaglari da yakmis ki hepsi ayri ayri belli olsun... yeminle yarim saat aradim bi fotosunu koysam da bileninin yarim saat aklini alsam diye ama yok, oturdum huzun icinde abiyi izledim. "olm sen bu halinle poppy montgomery i goturuyosan, tey tey" dedim.

gecen zaman kotu bi sey be abi, isterim ki insan hep istedigi bi yasta kalabilsin..
hesabın var mı? giriş yap