• ilerleyen zamanda "densiz" olarak da tanımlanacak olan komşu.

tanımlandım, oradan biliyorum.
  • karısını öldüren komşu diye başlık açılmaz ama şu soğuklarda hayvancağızlara yardım eden biri için açılıyor. başka sözüm yok hakim bey.
  • yakında daire kapısının önüne oğlumun kakalı bezlerini bırakacağım komşu.

binanın içi sidik kokuyor arkadaş!
    bahçenin amına koydu her yer pislik içinde. bu kediler de nasıl anlamıyorum.

benim kedim kumunda bir parça kaka olsa sıçmayı geçtim o odaya girmezdi. bunlar yattıkları yere sıçıyor.

binanın içine işemişler zaten.

her yer artık yemek yüzünden pis kokar üstüne üstlük bunlar sinek ve böceklenme yapar.

her yer yeşil alan zaten gerizekalı gidip kamuya açık alanda yapsana. ama yok orospu çünkü. benim yaşam alanıma saygı duymayan bir kaşar. ruh hastası.

yönetim de bir sike yaramaz.

ben de böyle bir yöntem buldum.
    en kısa sürede deneyeceğim.
    oğlumun sıçmasını bekliyorum.

edit: bu komşu yüzünden bana bok atanlar olmuştu. onun apartmana ve yerleşik düzene alıştırdığı, doğası gereği birçok zorlukla baş edebilecek ve kendi düzenini kurmaya içgüdüsel olarak hazırlıklı olan bir kedi, yavrusunu bina kapısının önünde düşürmüş. belli ki apartman içerisindeki kedi evine bırakacaktı. gece çocuğum kucağımda uyurken gördüm ve bir şey yapamadım. sonra indiğimde ölmüş olduğunu gördüm.

şimdi sorarım;

b u
    h a y v a n l a r ı n
    d ü z e n i n i
    b u ş e k i l d e
    b o z a ra k
    i y i m i
    e di y or s u n
    s ev g i li
    h a y v a n s e v e r?

sen o hayvanı alıştırmasaydın o kendisine daha da güvenli bir yuva yapacaktı. hadi yuva yapacaksın git her daim ulaşabileceği noktaya yap gerizekalı!

bu yavrunun günahı (varsa gerçekte yaratan) yakanı bırakmasın.
  • herşeyin fazlası zarar.
  • apartmanda olabilecek yangın deprem gibi olaylarda insanların üstüne basarak çıkabilecek zihniyette olduğunu düşündüğüm komşudur.

ses etmiyorum bakalım. her saat başı* çelik kapıyı bam güm açıp kapayarak kapı önüne çöp atan orospudan evladır.
  • çok soğuk ve yağmurlu günler dışında apartmana almak ve o hayvani "hapis etmek" doğru bir şey değil. evine bir alırsın iki alırsın hepsini alamazsın ama aklımın kaldığı da kapımda yatsın diyemezsin. kedileri bir kere beslendiğinde zaten seni isaretliyor ve gotunden ayrilmiyor apartmana kapatmak neden?
    teyze anladığım kadarıyla ileri yaşlı, inat etmek sadece sizi yorar.dis kapının önüne iki kap koyup bir kaç gün de orda mama bıraksanız kediler apartmanı yıkar çıkmak için zaten, durmazlar.

ha idare etmek zorunda değilsiniz bu arada. vicdanen kulağından tutup da atamıyorsunuz da. en iyisi çözüm aramak.
  • biz bu konu yüzünden dün karakolluk olduk. konu hakkında bilgisi olan yeşillendirebilir mi
  • bende kedi besliyorum ama bu hırtlıktır.
hesabın var mı? giriş yap