• bu sabah kalamış’ta bir otelin spor salonunun erkek soyunma odasında görülmüştür.

ben onu saçımın dibine sokuyorum. nasıl bir insansın lan sen?

edit: gelen mesajlar ve verilen tepkiler üzerine;

1-) apış arası dediğin bölge havluyla kurulanır.

2-) hair sözcüğünün kıl anlamına geldiğini biliyorum, ancak “hair dryer” dediğin obje saç kurutmak ve şekillendirmek için tasarlanmıştır güzel kardeşim.

3-) kokuyu gidermek isteyen savgili dostlar... her gün en az 1 defa duş alın. apış aranızı bir kalıp sabun ile yıkayın. kıl temizliğinize özen gösterin. duş sonrası havlu ile kurulanın. ya da gidin jöle de sürün amk yeter ki toplum içinde şu aletleri oranıza buranıza sokmayın.

edit 2:

4-) bir de saclarimi nasil kuruttugumu soranlar olmus. olm siz mal misiniz? sac kurutma makinesini en sicak ayari ile kullanma zorunlulugu mu var? saclarimi firca ile dikerken o kivrimi vermek icin dibine soktugum oluyor. milletin gotune sokmasi normal benim sacimin dibine sokmam mi kabahat?

5-) nasil gordugumu soranlar olmus. kalamis’ta zaten bir tane otel var. salonun soyunma odasini bilenler bilir, sac kurutma makineleri ortada durur. 175 boyunda killi iti yari bir kardesimizin sac kurutma makinesini havlusunun altina sokup ziplayan hareketlerini kim olsa fark eder.

edit 3:

bir dingil de “senin duz ingilizcen” demis.. ulan mr. brown’in evladi, ben universiteyi ingiltere’de okudum, yayinlanmis makalelerim var, anadolu lisesi ingilizcen ile bu neyin kafasi?
  • ulan hiç aklıma gelmemişti, akıllıca bi yöntem *kıps
  • dikkat edin, çocuklara zeval gelmesin.
  • adı saç kurutma makinesi diye sadece saç mı kurutmak zorundayız. o insanlardan biri de benim.
  • 97 senesinde türkmenistan seyahatinde mantar kaptığımdan beri benimdir.
    doktor tavsiyesiyle.
  • orta seviye ısıda yapıldığında arzuları şelale olan insan*

evde yapıyorum otellerde yapmıyorum editi. ayrıca duştan çıktıktan sonra yıkanılmış olduğu için değdirilmesi çok da şeyolmaması gereken bir durum. bir de olm saç kurutma makinesi üfleme yoluyla kurutan bir cihaz değdirmek fanteziye girer.
  • ne yazıkki testis kokusunu gidermek için önerilen yöntemdir. ben de yapmam ama yapana da niye yapıyorsun demem.

ha makineyi değdiriyorsa uyarırım :)
  • spor salonunda en nefret ettiğim 3 tiplemeden biridir kendileri. evde istediğini yap ama umumi ortamda, hele insanlar senin işini bitirmeni beklerken yapma şunu.

saç kurutmak için sıra beklersin, adam saçlarından sonra göğüs kıllarını, koltuk altını, havlu altından taşaklarını, ayaklarını ve son olarak da terliklerini kurutarak 5 dakika makineyi işgal eder.

spor salonlarında diğer nefret ettiğim tipler:
    spor aletini işgal edip uzun uzun telefonuyla oynayan insan.
    kullandığı ağırlıkları aldığı yere koymayan insan.
    duşta 20 dakika geçirip insanları sıra bekleten insan.
    hocalarla uzun uzun geyik yapıp meşgul eden insan.

bunlar hep toplum hayatında başkalarına saygı duymayı öğrenmeden yetişmemizden kaynaklanıyor.

(bkz: myclub)
  • mesela ben kelim. benim de saç kurutma makinası kullanmaya ihtiyacım var. ben de orama tutuyorum, çünkü en çok kıl o bölgemde.
hesabın var mı? giriş yap