şükela:  tümü | bugün
  • ekim ayında tanıtılabileceği söyleniyor. noise cancelling gelirse çok fark yaratır.
  • ekim ayında tanıtılabileceği söyleniyor. "gürültü önleme" gelirse çok fark yaratır.
  • ekim ayında tanıtılabileceği söyleniyor. “noise cancelling” veya “gürültü önleme” gelse ne olur gelmese ne olur. kulak tıkacı 1 usd, airpods 200 usd. ayrıca kablosuz kulaklık mı olur? bunları kaybetmemekle uğraşacağıma hediye ettim kurtuldum...

edit: kablosuz olmasını eleştirmenin neresi yanlış anlamıyorum?
    * ses kalitesi kabloluya göre daha düşük.
    * iki ayrı parçadan oluştuğu için birini kaybetme ve bir parçasını kaybettiğinde tek parça olarak alamama durumun var.
    * mesela hoodynizin içinde geçirip de taktığınız kablolu kulaklıklardaki gibi kulağımdan “çıktı mı? çıkıyor mu?” diye endişelenmeden koşamazsınız.
    * kablolu kulaklıktakinin aksine bir saniye içinde cihaza takıp kullanmaya başlayamazsınız, dolayısıyla bir kere eşleştirip kullanmak çok sorun değil ama kullanılacağı cihazı değiştirmek, kısa süreliğine başka cihazda kullanmak derttir.
    * her şeyden önemlisi, şarja takmak gerekiyor. “müzik dinlemek istiyorum ama aaa o da ne kulaklığımın şarjı yok???” gerçekten mi ya? ben de 2008’den beri iphone kullanıyorum ama apple fanboyu değilim, yapılan bir şey anlamsızsa, kullanışsızsa öyledir. boşuna savunmanın, fanboyluk yapmanın anlamı yok...

edit 2: anthony afterwit uyardı, bir tanesini kaybedince 449 tl verip alabiliyormuşsunuz. apple’dan yine büyük bir hizmet, gönül rahatlığıyla kaybedilirsiniz artık airpods’unuzun bir tarafını...

edit 3: paramız yetmediği için eleştiriyormuşuz airpods’u... ya sen ne tür bir fakirsin ki toplamı 2000 usd etmeyen üç şey aldığın için kendini zengin başkalarını fakir olarak değerlendirebiliyorsun? neyse sana ufak dünyanda mutluluklar kardeşim :)
  • kim ayında tanıtılabileceği söyleniyor. “noise cancelling” veya “gürültü önleme” gelse ne olur gelmese ne olur. kulak tıkacı 1 usd, airpods 200 usd. ayrıca kablosuz kulaklık mı olur? bunları kaybetmemekle uğraşacağıma hediye ettim kurtuldum derdinizde olmamali bence, oyle dert mi olur?
  • "kablosuz kulaklık mı olur" şeklinde müthiş tespitlerle eleştirilen çıkması muhtemel ürün.
  • sızdıralan bilgilere göre noise cancelling için kulaklığın ucuna silikon ekleyip "zen" tasarımdan uzaklaşan ekim sonu çıkması duyurulması beklenen su ve toza dayanıklı kablosuz kulaklıklardır.
  • tim kuk'un "gelirse ekime , gelmezse ipime kadar" demiş olabileceği söyleniyor. noys kensıling özelliği gelirse ne fark yaratır, bilmiyorum, zira fakirim, uçakta beleş dağıtılan kırmızı renkli dandik kulaklıkları kullanıyorum.
  • yeni macbook pro ile beraber büyük ihtimalle ekim ayında tanıtılacak kablosuz kulaklıktır.

- gürültü engelleme özelliği( noise cancelling )

- kulak içi tasarım

- suya dayanaklılık

- siyah renk seçeneği

-daha küçük şarj kutusu

-$159(kutusuz) ve $199(kutulu) fiyat

ile gelmesi bekleniyor. uzun zamandır bi kablosuz kulaklık alma fikri var kafamda. dışa verdiği ses ve earpodstan kablosuz olması haricinde bi farkı olmaması nedeniyle airpodsa uzaktım. gene apple ekosisteminden (bkz: beats x) ve (bkz: powerbeats pro) ile ilgilendim. ancak yurt içindeki fiyatların yüksekliği nedeniyle almadım. airpods 3 alınabilir gibi duruyor. beklentimi karşılayabilir umarım.
  • 2 sene önce 50 liraya aldığım kulaklığımda dahi olan gürültü engelleyici özelliğini, yeni airpods'a gelmesini merakla bekleyenleri gördüğümüz başlık.

bu andaval sürüsü oldukça apple'ın sırtı yere gelmez.
  • kablosuz kulaklık mı olur diyenlerin yorum yapmaması gereken kulaklık.