96 entry daha
  • ulan bu millet harbiden geri zekalı ve mal haline gelmiş.

olm bu ne demek aynı zamanda, farkında mısınız?

bunca zamandır kullandığınız cihazların kölesi olmuş durumdasınız, hala şirketin malını ağızlarına sakız etmişler.

şşşttt, la olum uyanın artık, 1984'ün içine girdiniz ve gönüllü olarak.adam sıçarken bile isterse götünü gözetler, sevgilinle sevişirken sesini dinler.
    diyeceksinki götüne mi sokacak benim kaydımı.

mesele yapıp yapmaması değil, adamın bunu yapabiliyor veya yapabilecek olması, senin gidip o götünü adama teslim etmen ve bir de üste para vermen beni sikebilirsin diye.

sizin sanal dünya sevdanızı sikeyim..

açık kaynak kod kullanın ve destekleyin.

bu işin sonu iyiye gitmiyor fark edin artık.
  • apple kilidini asla kıramazlar...
    kıvırsın götüne soksun ibneler...
    bravo apple...
  • çalınan iphone'ların çalındığı yer,sayısı ve barkod v.s belli olduğu için ulan isteseler bulamazlar mı bu yağmacıları diye düşünürken bulabildiklerini görmek güzel ve korkutucu...
  • hırsızlığı anti-kapilasm olarak savunanları gördüğümüz hede. olm 10 tır çalsan apple hissetmez bile ama orada çalışan işçiyi zor durumda bırakıyorsun.
  • övülecek bir tarafı yoktur, apple'ın sattığı cihazların üstünde tam denetime sahip olduğunu gösterir.
  • tanım: ürünleri bir şekilde geri alıp, yöneticisine yalakalık yapacak birinin, apple şirketinde, başlattığı uygulama.

beyler.. sevgili yağmacılar;
    bundan sonra apple mağazalarını yağmalamayın..
    burn baby burn.
    (bkz: siyah ekran veren mağaza)
  • 2016'da, tam da darbeden 1 gün öncesi eve hırsız girdi..

telefonlar, araba, laptop her şey çalındı.

telefonların arasında o zamanlar yeni sayılabilecek 2 iphone 6 plus vardı.. hani find my iphone özellikleri açık olan..

neyse find my iphone' dan telefonların olduğu yer belirlendi ama metruk bir yer.. sahipsiz bir arsa aq.

ondan sonra da daha sinyal alınamadı.. yüksek ihtimal oralarda bir yerde parçalandı telefonlar.

araba ise aynı gün kaza yapmış ve terk edilmiş bulundu. ertesi gün parmak izi çalışması vs yapıldı ve o gece 15 temmuz oldu..

polislerin hiç biri kalmadı.. değişti hep bizim hırsızlar da yalan oldu aq.

edit : demek istediğim istediği kadar uyarı yollasın o telefonlar anakart harici yedek parça olacaktır.
  • bir ekranin 200usd oldugu dünyada dönmeyecek cihazlardir. dükkan yagmalayan adam 100usd'a satar ekrani, hayatina devam eder.
  • insanların şaşırıyor olması çok saçma. sen adamın standından söktüğün iphone’u elini kolunu sallaya sallaya kullanabileceğini mi sanıyorsun? tabii ki hayır. bunun “appol bozo tokop odoyor” ile alakası yok. yüzlerce defa yazılmış bunlar demo ürün diye. paşa paşa da kitlerler telefonu. güzel olmuş.
  • craigslistten ikinci el iphone 8 almıştım bundan 2 yıl önce. satan florida’ya gelen bir turistti.

telefonu inceleyince imei numarası blacklisted değildi ama garanti süresi bitmiş gözüküyordu. bu garanti olayına şüphelensem de cihazı satın aldım.

bir süre sonra cihazda bir sorun olduğunu apple müşteri hizmetlerine başvurulması şeklinde ikaz almıştım. cihaz acil aramalar haricinde hicbir şey yapmıyordu.

görsel

müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede, cihazın apple store’dan çalındığı, bu yüzden kilitlendiği, cihazı istersem kendilerine iade edebileceğimi söylediler.

yani bu cihaz kilitleme olayı yeni bir şey degil.

edit: görsel eklendi
hesabın var mı? giriş yap