• android için en iyi email clientlardan biri. imap idle desteği de mevcut. gayet temiz bir arayüz ve oldukça fonksiyonel bir homescreen widget ile geliyor.

herşeyden önemlisi, kullanıcı feedbacklerini göz ardı etmeyen, gayet düzgün bir geliştiricisi var. bundan yaklaşık 1 ay önce "olsa iyi olur" dediğim bir fonksiyon üzerine mailleşmiştik. bu akşam "yaptım, prerelease 'i şuradan indirebilirsin, bakalım beğenecek misin?" içeriğinde bir mail aldım.

unutmadan ücretsiz versiyonu 2 mail adresine kadar destekliyor. ücretli versiyonun fiyatı ise benzerlerinin 1/3 ü civarında seyretmekte ($4.99)

şiddetle tavsiye ediyoruz.

http://www.aqua-mail.com/
  • hakkinda nasil bu kadar az entry olduguna sasirdigim, cok kullanisli ve arayüzü cok tatli bir mail programi.

android kullanip da alternatif mail programi arayanlar icin bence bicilmis kaftan.

http://androidgozar.com/…nt/uploads/aqua-mail-2.jpg

hosuma gidiyor mail atanlarinin bas harflerinin oldugu kutucuklar.
  • birden fazla eposta hesabını yönetmek için androidlerde biçilmiş kaftan. hatta şöyle diyeyim, birkaç ayarla o kadar pratik hale geliyor ki, uzun epostalar yazmayacaksam pc'yi kullanmıyorum.

sevdiğim özellikleri:

- smart folder: her eposta hesabınızın inbox'ını birleştirip tek bir başlıkta gösteriyor.

- gmail, yahoo vs klasör sistemleriylr uyumlu. giden epostalar ve çöp gibi işlemler için sunucuda ayrı klasörler açmıyor. daha önce kullandığım app (isim vermeyim) kendi sent ve spam klasörlerini oluşturuyordu. karışıyordu ortalık.

- her hesap için ayrı push ve otomatik kontrol zamanlayıcısı.

- aynı anda tüm hesapları ve alt klasörlerini ve seçili klasör içeriğini görebilme.

- renk boyut frame vs her şey tamamen değiştirilebiliyor. her hesaba ayrı renk atanabiliyor.

- resim yollarken boyutunu ayarlayabiliyor. tüm dosyaları share'den aquamail'i seçerek paylaşabiliyorsunuz hiç hata almadım bu güne kadar. bir de eposta linklerini açarken gömülü tarayıcıda açıyor. çok kullanışlı.

- epostaları okurken resim yükle ve güvenli kullanıcılara ekle gibi seçenekler tek tıklamada yapılıyor. pratik.

- her hesap için ayrı eposta, inbox ve attachment boyut ayarları yapabiliyorsunuz.

- mailleri sağa sola çekerek (az sağ, tam sağ gibi çeşitlerde) spam, çöp, okundu, arşivle gibi işlemler kolayca yapılabiliyor.

- hangi klasörleri hangi zaman/sayı aralıklarında senkronize edileceğini tek tek belirleyebiliyorsunuz.

aklıma bir çırpıda gelenler bunlar. kesinlikle muazzam bir mobil eposta client'ı.
  • samsung'un kendi eposta uygulaması belli bir tarihten önceki mailleri bellekte yer olmasına rağmen otomatik olarak siliyordu. birkaç forumda bu uygulamanın önerildiğini gördüm, indirdim, denedim, satın aldım. kesinlikle tavsiye edilir. bellek dolana kadar epostaları saklayabiliyor, yani teorik olarak sınırsız bir eposta saklama kapasitesi var.

edit: biraz geç oldu ama bir düzeltme yapmam gerekiyor. siz tıklayıp indirmedikçe ekler indirilmemiş olarak duruyor. ancak 3 ay önce telefonunuza gelen maili eğer sunucudan silinmişse indiremeyeceksiniz.
  • 2015 senesinde 5 dolar karşılığı 11 türk lirasına pro versiyonunu aldığım android e-posta uygulaması. muhtemelen piyasadaki en iyi alternatif budur. geliştiricisi de bunun farkında olarak fiyatını 20 dolara çıkartmış bulunmakta. türkiye fiyatı ise 165 tl. şu an kelepir geliyor kulağa.
hesabın var mı? giriş yap