• bu başlıkta arabayı şart koşan kadınlara hakaret edip arabamızın markasını yazıyoruz( motor da olur). oradan yürüyoruz.

edit: imla
  • hiç anlamadığım ve hiç anlamayacağım kıstaslar zincirinin bir başka halkası..
    geçenlerde bir arkadaşım da yaptı aynısını, çocuk buna yürüdü etti hatta bir kere yattılar sanırım, sonra çocuk ciddileşmek istedi, kız istemedi. niye diye sordum kıza, belki bir iki bişey daha saymıştır önemsiz duran ama en kafamda yer adan "arabası yok abi olmaz bizim zor olur" oldu.
    yani belki öngörülü bir yaklaşımda bulunarak ileride çıkabilecek sorunları yaşamadan bertaraf etmeye çalışıyor da.. abi nedir araba ya? tamam istanbul'da toplu taşıma yok onu biliyoruz da, bu kadar can alıcı bir şey mi herifin arabasının olması? hakkaten anlamıyorum

not: bentleyspor
    shauısh yok lan ne bentleyi amq
  • motoryatı falan varsa aman diyim.
  • motoru vardır.
  • kadınlar annesinin karnından default olarak* bmw 3.20d ile çıktığı için teklif edene serzenişte bulunduğu durum.
    ne ara bu kadar maddiyatçı oldunuz imansız deyyuslarrr*
  • ortaokul ve lise yıllarında gerçekleştirdiğim eylem.

tamamında reddedildim ama hiçbirinde gerekçe arabamın olmaması değildi.
  • (bkz: #71207224)

okula metrobüsle, servisle gidiyorsunuz, babanız altı yola sürten beyaz şahin'e biniyor; siz ise arabalı erkek arıyorsunuz.

küçük orospular...
  • bu başlığı bu kelimelerle açanın kafasını sipmek daha da mübahtır.
  • belki racing bir motosikleti vardır durun hemen hiddetlenmeyin gençler.
  • mutsuzsunuz ve bu çok eğlenceli.
hesabın var mı? giriş yap