• yemeğin içine bir götleri kalmış sokmadıkları.
  • (bkz: kültür)
  • pilavın tane tane olması pek makbul değil sanırım o coğrafyada. yoksa nasıl öyle topak topak yapacaklar?

gülüyorum ama sinirimdenasdafddfgfgrght amk...
  • bulaşık derdi yaratmayan yemektir. çatal, bıçak, bardak falan ne görgüsüzce şeyler.
  • yorumlardan birinde kraliyet ailesi yemeği olmadığı bir düğün yemeği olduğu yazılmış.

--- spoiler ---

ziyad al-shafei

2 hafta önce

ıt's a wedding of ordinary people not the royal family

--- spoiler ---
  • başlığı okumasam planet earth izlediğimi sanabilirdim.
    orada da çakallar mandayı aynı bu şekilde yiyor.
  • leş etrafında vıngır vıngır eden kurtlar gibi bu ne lan.

edit: köpek olan kurt sanmış bir yazarımız, mesaj atmış. wolf değil worm olan kurt.
  • yemeği ile arasına bir araç koyacak medeniyete erişmemiş vahşilerin kültürel kodlarına göre günlük hayatımızı düzenliyoruz. hiç umut yok, ilk sallantıda yeryüzünden silinecek devletler arasında türkiye de var.
  • ne güzel abi, herkes aynı şeyi giyiyor. "ay kraliyet yemeğine gidiyorum, ne giysem?" derdi yok.

ya bir de, islam "ilerlemeyin, gelişmeyin, öğrenmeyin" diye bir şey mi emretti de ben bilmiyorum? çatal, kaşık, bıçak icat edilmişken hazır, bu neyin inadıdır abi?
    sünnet kavramına bu noktada inanmıyorum işte ben. beşyüz yıl öncesinin hayat şekliyle bugünkü bir olabilir mi; olmalı mı?

o elleri yemekten sonra yıkadığınıza da inanmıyorum ben sizin, yağlı yağlı dolaşıyorsunuz öyle.
hesabın var mı? giriş yap