• biraz önce fark ettim, çok garip bir durum bu.
    rehbere baktım, arayacağım bir insan evladı yok.
    yalnızlık edebiyatı yapmıyorum yanlış anlaşılmasın, sadece rehbere baktığımda kimseyi göremedim.

neye dönüştüğümü anlamaya çalışıyorum.
    ihtiyaç anında sorun çözen, insanların dara düştüğünde aradığı ama arkadaş olmak istemeyen biriyim sanırım.
    aradığımda ne konuşacağımı da bilmiyorum, hayatları beni enterese etmiyor.

konuşabildiğim insan sayısı çok az, ne yaptığımı anlamaya çalışıyorum.

velhasılıkelam garip hissediyorum kendimi, "arkadaşım yok ühüüğğ" tribi değil bu, konuşabileceğim kadar kafası çalışan insan sayısı çok az, sorunum bu.
  • şimdi fark ettim bunu, çok berbat.
    berbat durumdayım.
    bütün rehbere baktım, birini arar da konuşurum diye, yok.
    gerçekten yok.
    ben ne ara bu kadar kötü bir insan oldum bilmiyorum, eşim dostum kalmamış.
    patlamak üzereyim ama gerçekten arayacak kimsem yok.

bugün yine insanlıktan uzak şerefsizlerle muhatap oldum, bir dünya sorun, sıkıntı. bu gece de uyku yok.
    sinir stresten ellerim kasılıyor, birkaç paket sigara içmişim.

ben ne ara bu kadar kötü bir insan oldum?
  • kötü değil sadece asosyalsin. kendimden biliyorum .
  • gsm operatörü bedava konuşma hediye edince fark edilen durum.
    olum ben kendi dakikamı bitiremiyorum vermeyin lan yazık
  • arayacak insanlar var ama anlatacaklarım ve soyleyecekleri zaten aynı diye kimseyi aramıyorum.
  • kimsenin sana yeterince değer vermediğini düşünmekle alakalı olabilecek durum.
  • benim de durum farklı değil. arayanlar da iş icabı arıyor. bugün arayan bir arkadaş hariç.

kızlar bari siz arayın
  • yıllardır benim. aslında bu durum için cep telefonlarına uygulama geliştireceksin, tinder'ın mantığıyla çalışacak yakında kim varsa muhabbet edeceksin, kafa sikip rahatlayacaksın. bak bizimkiler kendilerince halihazırda veritabanı oluşturmuşlar, bu mantıkla telefonda uygulama olmalı. öyle profil fotosu falan olmayacak, tamamen anonim.
  • iş hayatı olmazsa ne kadar az çalarmış lan telefon..
  • çok fakat konuşacak mecalim yok.
hesabın var mı? giriş yap