• lucescu'yu ve eskisehiri de begendiremedik kendisine.

tanim: yakinda yeni teknik direktörümüzü ve maç sahamizi belirleyecek yildizdir.
  • adam adam gibi sırıtmış adam
  • acilen futbolu bırakıp köfteci veya oto galeri falan açması gereken eski topçu.
  • 35. dakikada bitti amk. herif nefes almakta zorlaniyordu ki o ana kadar da hic kosmadi. barcelona hala bu adami niye aldi cozemiyorum.
  • 6 ekim 2017 türkiye izlanda maçından gülerek çıktı. " çok da umrumda değildi zaten" der gibi.
  • karakter yoksunu topçudur. sponsor parasıyla barcelona gibi bir takıma gitmiş ve türk milletinin yüz karası olmuştur.

ayrıca sporcuda olması gereken hiçbir özellik yoktur. aksine tam tersi sıfatlar kendisi için söylenebilir.

"ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim."
  • milli takimdan geri cagirilmamak uzere şutlanmasi gereken ciddiyetsiz insan. futbolcu bile diyemem buna.

ne faydasi var ulan?
  • bu hıyardan daha iyi top oynayan çocuklar var mahallede,göt lalesi kendini bir bok sanıyor bu amınkodumun cinconluları sayesinde.
  • hakkında sürekli hesap verecek, devran dönecek (dönemedi) geyiği yapılan hain domdom.

kendisi şu anda, milli maça denk gelmesi münasebetiyle, lüks evinin bir yıllık asgari ücrete tekabül eden aidatının gününün geçip geçmediğini düşünmekte.

adam herkesin ortasında babası yaşındaki bir insana saldırdı. hesap?

bekle canım devran dönecek.
  • zamanında guus hiddink çözmüştü bu kaaaardeşi.

"yıldızlarla çalışmak zor değildir. asıl zor olan yeteneksiz olup kendisini yıldız sananlarla çalışmaktır"

bayrampaşa çocuğuyuz! demek ne kadar ghetto bir zihniyete sahip olduğunun göstergesi idi zaten. herkes bir yerlerin çocuğu arkadaş! bayrampaşa çocuğuyum ne demek? çık topunu oyna. aman diyorum, galatasaray'ın yanından geçme artık, sakın.
hesabın var mı? giriş yap