• haberlerde duyduğum bir cümle. maç sonrası sanırım samandıra çıkışında öfkeli fb taraftarları kezman in arabasının önünü kesip, kapısını açıp, yakasına yapışıp;
    - aaaaareeee you pılaaayıııır? aaaaaaaareee you pılaaaayııır?
    diye hönkürüyor, garibim kezman da şaşkınlık ve korkuyla
    -me?
    diyebiliyor sadece. ne desin garibim, zeballah gibi rüştüyü bile bu taraftarlar dövdükten sonra, kezmana neler yapmazlar.
    şimdi soru şu:
    ulan maaaaal adamlar (lafım sadece bu olaydaki fb taraftarlarınadır) bu herif fb için bisürü gol atmıyor mu? o goller atılınca danalar gibi bağırmıyo musun kahvede, stadta? şimdi bu ikiyüzlülük bu kendini bilmezlik niye? sen kimsin lan adamı tartaklama hakkını kendinde buluyosun? nası bi yaratıkmışsın da aarrre yoooou pilayır die yırtınıp adamın üstünü başını çekiştiriyosun dövmeye kalkıyosun. hayır beklediğin cevap ne ki?
    -no i m not a player, you're right, fuck me.
  • taraftarin gidip kezman'a soyledigi laf ekseninde bakacak olursak, sasirdigim nokta sudur efendim. ulan sen maca git, sonra usenmeden tesislere git, kezman'in cikmasini bekle, git adamin arabasinin yanina are you player gibisinden bir kelamda bulun. mal misiniz, hic mi usenmez insan, usenmedigin belli, enerjik bir insansin, ama hic mi otokontrol olmaz, ben bir bok yiyorum ama sacmaliyor muyum acaba diye hic mi sormaz kendi kendine. arabalarinin arkasina, anlam veremedigimiz uzun cumleli sticker'lar yapistirmak gibi birsey bu. beyin ilk komutu verdikten sonra devre disi kaliyor demek ki bu tarz insanlarda . surec icinde dusunme yetisi kaybediliyor.
  • ing. (kabaca) oyuncu musun lan sen?

bilgisayar oyunları yapan bir firmanın sloganı olabilecek kalıp aynı zamanda.

(bkz: it's in the game)
  • (bkz: are you joke)
  • (bkz: real player)
  • windows media player'a sorulması gereken soru. lanet gibi mnıski.
  • videonun sonundaki orrospu çoccu orrospu çoccu bana küfür ediyo orrospu çoccu kısmına yarıldığımdır.
  • ara sıra aklıma gelir ve beni gülme krizlerine sokar bu video.
    ''ar yu pileyır? ar yu pileyır? ar yu big pileyır? ....... orospu çocuğu kejman, bana küfrediyo. orospu çocuğu!'' şeklindeki ard arda combo şeklinde gelen hitaplar, o adamın tipi, o kadının çırpınışı, o kezman'ın ''bu tip ne amınakoyim'' dercesine bakışı...
  • sınav soru bankalarına aşağıdaki sorunun ilave edilmesine yol açan tamlamamsı

hey ... are you player?
    if you are player, what iz sabri?
    if sabri iz a player, what iz you?

serzenişine yer alan boşluğa 27.nisan.2008'de oynanan galatasay-fenerbahçe maçının ardından aşağıdaki oyunculardan hangisi gelse tam süper olur?

a) didier drogba
    b) ogün altıparmak
    c) corriera della sport
    d) bizzat ben
    e) 27.nisan.2008 fenerbahçe 18 kişilik kadrosu herhangi bir oyuncu
  • dünyanın en iyi videosunun efsane repliği.

yalnız, 6 yıl sonra bugün farkettiğim olay, kezman'ın tr plakalı ve direksiyonu sağda olan plakası. taktım adeta bu olaya. yasak değil mi yahu ehehuheh.

edit: http://www.internethaber.com/…kacak-mi--138727h.htm haberlere bile konu olmuş o zamanlar *.
hesabın var mı? giriş yap