• genelde grand strategy tarzı oyun videoları yayınlayan bir youtuber. her gün birkaç oyunla ilgili düzenli olarak yeni bölüm yayınlıyor. europa universalis 4 serileri takip edilesidir. bu serilerde oyunla ilgili birçok şey öğrenip aynı zamanda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

https://www.youtube.com/user/arumba07/featured
  • en düzgün youtuber olabilir.

europa universalis 4 serilerini takip ediyorum. eğlenceli bir çocuk. ortodoks osmanlı denemesiyle tanımıştım. ryukuyu campaign'i ile sevdim. sıçıp batırdığı big blue blob campaign'i ile güldürdü.
  • konusmasini ve paradox oyunlarini gayet iyi bilen yayinci.

bunu seven bunu da sever:
    (bkz: spirit of the law)
  • benzer streamer/youtubeler'lara gore diline daha hakim olan ruh hastasi bakisli adam.
  • başladığı serileri bitirmeme huyuna sahip yayıncı. bari ryukyu ile dünya fethini bitir be mavi gözlüm.
  • paradox'un her yıl yaptığı en iyi oyuncuları buluşturan organizasyona bu yıl çağrılmayan ve nedenini öğrenmek istediğinde paradox'tan geri dönüş alamadığı için paradox oyunlarını oynamayı bırakan reis. etkinliğe bu yıl en iyi birkaç eu4 oyuncusundan birisi olan florryworry de çağrılmadı.

paradox'un bu tavrının arkasında arumba'nın yayınlarında şirkete ve oyunlarına yaptığı eleştirilerin etkin olduğu yönünde dedikodular var. bir diğer görüş de paradox'un bu yıl etkinliğe fazla tanınmayan yayıncıları çağırdığı yönünde.
hesabın var mı? giriş yap