• arwen'in galadrielin eline *vereceği versus.
  • arwen'den dönenin yüzüğü kırılsın.
  • arwen, orta dünya'da ikamet eden ''high'' elflerin - son kuşaktan - ''en güzeli'' olarak nitelendirilir. öyle ki, ilúvatar'ın çocukları arasında en kusursuzu, güzeli ve son derece müstesna olan siması zamandan muaf gibi olan lúthien'e oldukça benzediği ifade edilir. hatta tolkien kendisini şu şekilde tasvir etmiş idi:

''... the braids of her dark hair were touched by no frost, her white arms and clear face were flawless and smooth, and the light of stars was in her bright eyes, grey as a cloudless night; yet queenly she looked...'' (kara saçlarının örgülerine kır değmemişti, beyaz kollarıyla berrak yüzü kusursuz ve düzgündü; bulutsuz bir gökyüzü gibi parlak gözlerinde görülen yıldızların ışığı idi.

aynı zamanda arwen'in büyükannesi olan galadriel ise, müzik gibi sesi, son derece kusursuz yüzüy ve ataları dahil bütün ailede daha ışıltılı ve derin altın rengi saçlarıyla zamanın cömert davrandığı bir elf kraliçesidir. öyle ki, saçlarına laurelin'in; tenine ise telperion'un ışığı düştüğüne inanılır. öte yandan elf kadınları arasında en uzun boylu olanıdır.
  • galadriel arwen'in anneannesi oldugu icin haksiz bir karsilastirmadir. galadriel gencliginde belki daha guzeldir.
  • elf ırkı üzerinden gitmiyorsa eowyn der kaçarım ;)
  • buna arwen diyen cersei ve melisandre'nin olduğu yerde daenerys dedi.
    insanları kategorileştirmeyi seviyorum evet.
  • bence arwen güzel ama seksi değil, insan o güzelliği sikmeye kıyamaz. ama galadriel öyle mi? at gibi!

velhasıl,
    milf severler için galadriel,
    teen sevenler için arwen....
  • arwen cok guzel hatun abi ya. asiri yani anlatabiliyor muyum?:) asik olup, gizli gizli posterini almisligim var. neden gizli gizli aldim bilmiyorum ama alirken de sessiz konusmustum zamaninda bak. ne ergenlik ya.
    lakin galadriel de cok asi bir hatun ya. kararsiz kalmaya ramak kala tabii ki arwen diyerek ic cekiyoruz.

edit: nasil dertlendiysem cok ya’li olmus cumleler ya. hic de boyle cumleler kurmazdim ya. arwen deyince hemen isyan mode on oluyor,elde degil.
  • kitaba göre mi filme göre mi değerlendirileceği belirtilmeden cevaplanamayacak sorudur.

yine de bana göre cevabı luthien'dir.
  • bunu aragorn'a sormak lazım. o da onu sen ne bileceğen onu beniminen garı bilü diye cevaplar muhtemelen. bir de dip not, arwen, galadriel'in torunudur. galadriel'in kızı celebrian, elrondun kocişi, arwenin annesidir. yani torunla anneanneyi birbirine kırdırmak isteyen bu zihniyet; ne yapmak, nereye varmak istemektedir?
hesabın var mı? giriş yap