• işte bir tane de benden seo uyumlu bir başlık olsun sözlüğe. az da içimi dökerim. ablalar google'a yazdıkça çıkar.

şimdi biz 90'ların çocukları böyle bir sıkıntı içerisindeyiz. anaları babaları evde camı kapıyı kırmış bu çocuklar hem egosantrik manyaklığın doruklarında yaşamakta hem de deneyimlerimizden evliliğin hiç de iyi bir şey olmadığına kanaat getirmekteyiz. babayı çocuğa şikayet eden anneler, kuyu kazan halalar, anneyi (gelini) küçümseyen babanın sülalesi. bir babanın sülalesi ki anlat anlat bitmez.

velhasıl bunlardan gelen gınalar sebebiyle 32 yaşıma girmeye gün sayarken ben de hala yalnızlıktan son derece memnunum. ama aşk özlemini de köpek gibi çektiğimiz aşikar.

20'li yaşlarda şıp diye aşık olup, kenar köşede öpüşmenin haftalarca hayalini kurup, sayfalarca hikayelerini yazardık. şimdi farklı konu başlıkları girdi hayatımıza. sen beni sevdin, ben de seni sevdim haydi o zaman diye bir şey yok artık.

bir defa öncelikli sorular var. karşındaki insanın hayattaki konumu gibi. bunu parayla ilişkilendiren çok insan var, çünkü para çok kolay bir kategorizasyon yolu. fazla düşünmeden parası varsa iyi seviyede bir adam bulma olasılığın yüksek. çünkü para eğitim, vizyon ve benzerlerini de yanında getiriyor.

ben ise daha çok enerji kafasında yaklaşıyorum olaya. mesela öz güven çok önemli bir detay. ancak gerçek bir self-lovedan bahsediyorum. egodan değil. bu gibi özellikler adamın seviyesini belirliyor. ve maalesef parasız olan adamlarda bu özellikleri görmek neredeyse imkansız oluyor (aynı şekilde kadınlarda da). sanıyorum erkek-para konusu burada bağlanıyor. mesela benim hiç tanımadan, karakterden muhabbetten seçtiğim adamların hepsi zengin çıkıyor. çünkü o kafaları fakir bir adamın geliştirmesi pek mümkün değil. maalesef parasız farkındalık yaratamıyor erkeklerimiz, oldukça azınlıktalar başaranlar.

neyse efenim, insanlar beğeniyorsun, kahveler içiyorsun, bazen biraz daha tanıyorsun. ten uyumu yakalıyorsun, muhabbetin tutuyor, enerjin tutuyor. ama bir şey var, ben buna seviye diyorum. (belki bir adı vardır bilmediğim) o tutmuyor. ya kadın hep bir kademe aşağıda kalıyor adamdan ya da adam bir kademe. bu durumda da olan şu, kimse kendinden düşük enerjiye sahip biriyle birlikte olmak istemiyor. doğal olarak yüksek enerjili kaçıyor, düşük enerjili kovalıyor.

stratejiler yapılıyor daha cool, daha iyi, daha spontane olmak için. sonuç alınıyormuş gibi oluyorken tam, bir bakıyorsun bu da fos. olmuyor olmuyor. yaş aldıkça, deneyimleriniz bireyselleştikçe hiç kimseyle parçalarınız oturmuyor artık. herkes kendini farklı törpülüyor.
  • günümüz erkeklerinin en iyi ihtimalle %80'inin eşcinsel %10'unun gizli eşcinsel %7sinin başı bağlı olmasından mutevellit %3ü bulmanın samanlıkta iğne aramak kadar zor olmasından kaynaklı durum

kaynak: gündelik yaşam ve tanışılan insanlar
  • hepimiz evlendik, gidin ötede oynayın.
  • karaborsaya düşmüş diyorlar"
  • (bkz: yiğit bulut)
  • zibidiler sizi buluyor ve siz onlara kanıyorsunuz.kendi seçiminizi yapma gerekliğine ve cesaretine sahip değilsiniz.seviyorsa gelsin konuşsun diyorsunuz.herkesi potansiyel sapık,tecavüzcü,abaza zannediyorsunuz ve bu yukardan bakışlarınızla o efendi ve sadık olma potansiyeline sahip erkekleri ürkütüyorsunuz.ondan sonra da, bu kız bu yakışıklıyla nasıl gezer ya uff slk diye trip atıyorsunuz.empati yapmak gerekirse,erkekler içinde aynı şey geçerli.şu kızın yanında ki erkeğe bak misali.

yapmacık insanlar bu yapmacık toplumu oluşturdu ve bunda hepimiz suç ortağıyız.aşkı,sevmeyi sevilmeyi geçtim.biraz samimi olun.çok şey istemiyorum inanın.her erkeğin peşinizden it gibi koşmasını beklemeyin.beceremiyoruz işte.
  • asik olmak icin aradigi kisilerin insan oldugunu unutmus, fabrikadan siparisle uretim cekiyor gibi davranan yeni nesil mahzun turk kadininin serzenisidir. insandaki hic birseye asik olunmaz aslinda, gonul hisseder,ona dogru kayar, ancak sen bunu farkedince, ama kariyeri istedigim gibi degil, ama boyu az daha uzun olaydi ama su ama bu derken zaten asik olamazsin. bu yeni nesillerde de boyle birsey var, yasadigi toplum turkiyede yasiyor, bastan en azindan iyi bir unversite mezunu olsun diyor ki bu ihtimalleri %10 a indiriyor, sonra toplumun ortalamasinin aksine boyu 1.80 diyor kaldi mi geriye %5. sonra en az 10000 lira kazansin diyor ki ilerde evlenecek oldu mu %3. simdi burada duruyorum cunku bu sekilde yeni nesil turkiye kadininin istedigi gibi listelersek muhtemelen bu yuzdelik dilim 0 a yakinsayacaktir.bence hayatin suprizlerine acik olun, faydasini goreceksiniz.
  • üzgünüm kızlar aşık olunacak o güzel erkekler o güzel atlara binip gittiler siz de demirin tuncuna erkeğin picine kaldınız. kalanları da ya evlendiler ya da dark side'a geçtiler*
  • zor değil, sen yanlış yere bakıyorsun diye cevaplaması gereken soru cümlesi.
  • bence yeni bir teknoloji geliştirebilmek için gerekli hipotezin temelini oluşturabilir.

aslında böyle bir teknoloji olsa güzel olur herhalde, dedektör gibi bir şey ...
hesabın var mı? giriş yap