• cok yanlis bir soru. dogrusu "asik olunacak adam bulmak neden zor olmasi" olacak.
  • belki aşık olasim yok, belki memnunum hayatımdan. istedikten sonra adam kıtlığı mı var mutlaka aşık olunacak erkek vardır, doğru erkek mi değil mi onu tartışmak lazım.
  • aşık olunacak erkek ararsan bulamazsın tabi. aşk aranarak bulunacak birşey değil ki. ha bak bu iyiymiş aşık oliim demezsin ki. birden olur o arayarak olmaz.
  • çok sevdiğim bir kız arkadaşım var, bir de onun, benim bir kere gördüğüm ama gıyabında tanıdığım arkadaşı. bu gıyabında tanıdığım çocuk, bizim kızı çok çok çok seviyor, değer veriyor, sahip çıkıyor... aşık olma ihtimali yüksek.
    çocuğun tipi idare eder ama eğlenceli ve zeki bir tip. ortalama bir işi falan da var.

bir gün kız arkadaşım, keşke aşık olsam dedi. beni seven, bana değer veren, zeki, tatlı, bana sahip çıkan bir adam olsa da ona aşık olsam dedi.

o da bana aşık olsa dedi, kendimizce geçinip gitsek, atla-deve mi sanki dedi.

o an kıza içim acıdı, tek kelime etmeden gülümsedim. kısmet bu işler dedim.

kız saydıklarına o anda aslında sahip. ama ona göre bişey hala eksik. demek ki saydığı şeyler aslında aradıkları değil. aslında aradığını söylediği, o anda sahip oldukları değil istediği ve beklediği.

o yüzden sevgili kızlar, aşık olunacak adam kriterlerinizi bir daha inceleyin, daha önce aşık olduğunuz adamlara bakın, sonra da ne istediğinize karar verip bunun peşine gidin.

yani temelde aşık olucak erkek bulmak zor değil, aşık olabileceğiniz erkeklerin kimler olduğu konusunda ufak bir yanılgı yaşandığı için bulunamıyor.
  • anlamiyorum arkadaş ben ve çevremdeki en düzgün erkek dostlarim aşık olacak kız yok diye inim inim inlerken sırf kişiliği düzgün olsun diye kendi klasmanının altındaki kızlarla ilgilenirken kızlardan da bu şekilde bi yakınma duymak şaşırttı açıkçası.
    herkesin bir ilişki isteyip, herkesin yalnız olmasi gibi bir fenomen herhalde bu da.
  • sosyetik yerlerde gezen kızların, o mekanlarda otururken söyledikleri laf.
  • çünkü karım var
hesabın var mı? giriş yap