• asil azmaz, bal kokmaz demişler.

paranın satın alamayacağı, duru ve pak duygulara ait olan kadın türünün nesli tükendi galiba. sosyal medyanın etkisiyle beraber her şeyin maddiyatla ilintilendirildiği güzel olmayan bir dönemde olduğumuzun bir kanıtı da budur zannımca. dikkat çekmek için neredeyse çıplak dışarı çıkacak kadar düşen, parasıyla her şeye sahip olabileceğini düşünen (doğruluk payı var) insanların etkisi altındayız.

edit: asil kadından kasıt ne? diye birkaç soru aldım. dikkat çekmek için aşırı giyinmeyen, paranın satın alamayacağı, insanlara karşı ukala ve kendini beğenmiş davranmayan, insanlarla çizgisini koruyan ve mahremiyete önem veren kadın diye tanımladım.
  • erkekler lafta sözde asil kadın ister ama iş ciddiye bindiğinde asil kadından korkarlar istemezler. erkeklerin çok büyük çoğunluğu sözünü dinleyen, istediklerini yapan kadını tercih eder.

sadece bu ülkede değil, bu coğrafyada erkekler kendine güveni olan, namı diğer asil kadını istemezler.
  • “sen hiç monako prensesi fantazisi olan erkek gördün mü? göremezsin. hepsi hizmetçi, sekreter, konsomatris vs. ister.”

zerrin iffet (yalan dünya)

jhshsjahaha

konsedit: akademide olsam makale niteliği taşıyacak onca yazım var fakat içinde kons geçen girimle debedeyim* teşekkürler arkadaşlar, zerrin’in iddiası bir kere daha ispatlandı.
  • var ama değeri bilinmez. lafa gelince ayılır bayılırlar fakat erkekler kaşar, asalak, bağımlıları sever. asil kadını taşıyamazsınız siz.
  • tiktok çekmeyen mahidevran bulabilirseniz yeşillendirin mesaj kutumu, ben de merak ediyorum varlığını.
  • evet zordur ancak bu biraz da sahip olduğunuz sosyo-ekonomik çevre ile ilgilidir. asil kadın arıyorsanız ve bulamıyorsanız bir de acaba ben asil miyim diye sorgulamakta fayda var.
  • hep vekil hep vekil
  • yanlış yerde arayan yazarın hezeyanı.
  • kapatilasi baslik

annen bulur sana birini, panik yapma, ne takacaksiniz?
hesabın var mı? giriş yap