• dün ana haberde verilen bilgiye göre astsubay ve polisin eşi arasında yasak aşk varmış. karşılaştıklarında da olay patlamış.

ölene allah'tan rahmet cezaevine girene sabır kadına da hayatta başarılar diliyorum. başını yastığa koyduğunda bir insanı mezara bir insanı hapse gönderen biri olarak umarım çok uzun yaşar bu vicdan azabıyla.

milletin evli barklı karısına kocasına salça olmayın.
  • polis eşinin infaz ve koruma memuruolması, astsubayın cezaevinde çalışıyor olması belki bir ipucu verebilir.
  • hayatını kaybeden polis memurunu uzun zamandır tanırım. birkaç yıl da birlikte çalıştım. arkadaşımdır.

olayın sorumlusu eşi ve astsubay. bu netlik kazandı. buradan daha fazla ayrıntı vermem doğru olmaz. konu zaten anlaşılıyor.

kaybettiğimiz arkadaşımız profesyoneldir. iyi bir polis ve daha önemlisi iyi bir insandı. çevresinde ve mesleğinde sevilen bir insan. böyle şeyler hep mi iyilerin başına gelmek zorunda?

çatışmanın ayrıntılarını henüz bilmiyorum ancak şu kadarını söyleyeyim astsubay 5 isabet almış. eğer yakın mesafeden 5 isabet almış ve hâlâ yaşıyorsanız bunun tek sebebi ateş edenin sizi öldürmek istememesidir. eşinin de elinden tek isabet almış olması bu yorumumu destekliyor.

allah rahmet eylesin. ruhu huzur bulsun. keşke daha soğukkanlı davranabilseydi. inanın kimse için hiçbir şeye değmiyor.

edit1; imla.
    edit2; başsağlığı mesajları için teşekkür ederim arkadaşlar. sağolun.
  • evet görüntüler de ortaya çıktı. bir insan hapse bir insan mezara dul kalan bir kadin zihniyetine yazıklar olsun. benim gördüğüm kahpelerin harcadığı bir delikanlı.
  • ölümün nasıl geldiğinin görülebileceği video'ya sahip olaydır. polisin sırtından vurulduktan sonra sağ kolunun kasılması, bedeninin kendini bırakması, can çekişmeye başlaması rahatlıkla görülüyor.

ben liveleak'ten alışkınım bunlara. gazete editörleri de insanların alışkın olduklarını düşünüyor olacaklar ki koymuşlar video'yu.

neyse işte, ben başımı eğer işime bakarım. gerekirse yalnız kalır, ölene kadar mutsuz olurum ama böylesine denyoca bir çatışmaya kurban gitmem. annemin ya da kardeşimin benim kolumun kasıldığını görmesini istemem.

krizi ayrı, lideri ayrı, iç işleri dış işleri ayrı, zengini fakiri köylüsü mültecisi apayrı ülkemde delirmeden geçen her gün, bir gündür.
  • yenge hanıma yeni iliskilerinde basarılar dileriz.
  • yani birçok liveleak videosunu filan çok etkilenmeden izlerim. ama bu video beni çok kötü etkiledi. iki insan üstüste biri diğerini vuruyor, diğeri ölmek üzereyken bile silahını çekip vurmaya çalışıyor filan.

çok etkileyici, neden ne bilmiyorum ama bence ölene de öldürene de bugün sorsalar, ikisi de pişman olduğunu söylerlerdi.
  • şimdi antep’te müdür sacit abimiz vardı. kulakları çınlasın, çok iyi bir insandı. sizden iyi olmasın. o derdi ki nerede bir karışıklık görürsen kadına bakacaksın. muhakkak bir kadın meselesi arayacaksın derdi. hakikaten de senelerdir bakıyorum bir kere olsun adam haksız çıkmadı..
    (bkz: bir zamanlar anadolu'da)
  • bunların yaptığını 35 yıldır köyden çıkmamış ilk okul 5 sınıf terk amcam bile yapmadı. yaklaşık 15 yıl önce 10 yıl önce evlendiği eşinin kendisini aldattığını öğrendi karısını kapının önüne koydu gitti başka bir kadınla evlendi hayatına devam etti bugün 1 çocuğu öğretmen diğeri hemşire. bir tanesi halen okuyor 15 yıl önce bunların yaptığını yapmış olsa halen hapiste olacaktı çocukları ya torbacı olurdu ya hapcı.
  • malesef ki olayın yaşandığı yerde çalışıyorum. yani o iki kişi tam kapimizin önünde vurdular birbirlerini. o bina bir okul ve bizim derslerimiz başlamıştı. sabah öğrenciler yerde yatan insanı görmesin diye mücadele verip çocukları yoldan çevirirken cok kaygilandik.
    resmen kolluk kuvvetleri kapimizda ellerine verilen silahla terör estirdi. bir sürü öğrencinin geldigi saatte hemde.
    birden başlayan kavganın bu noktaya gelmesi üzücü. yerde yatan polisi görmek etrafa yayılan koku ürkütücü.

ayrıca kamera kaydının yayınlanacağını hic düşünmemiştim pek doğru olmamış sanki.
hesabın var mı? giriş yap