• mtv türkiye kanalı benimtvm programında belli ki erol köse 'nin isteğiyle hande yener 'e demediğini bırakmayan kadın. hande yener 'in ismini telaffuz edene kadar biraz müzik çalış, demek ister gönül.
  • herkese laf sokabilecek kadar sivri bir dili var.
  • wipeout'a fenerbahçe formasıyla katılan 18 yaşındaki şahin'in ekrandaki ilk görüntüsünde "sizden güzel bir elektrik aldım, kesin başarılı olucam" lafına, asuman'ın verdiği cevap ve yüzündeki mimikler hoştu: "ben mi verdim elektriği sana?"

ardından zavallı şahin, dönmedolabın da verdiği sarhoşlukla "asuman seni seviyorum!" diye bağırmıştı.

kapanışta asuman'ın sorusu, elemana eöv dedirtecek türdendi:
    bugün benim için ne yaptın şahin?
  • annemle birlikte izlediğimiz bir güzellik yarışmasında* ki ilk boy gösterdiği yarışmaydı sanırım. irkilip amann bu ne omuzlar falan demiştik.suratı vücudu itici gelmişti. sonradan alıştık sevdik benimsedik.*
  • wipeout'la kendisine olan sempatimi iki katına çıkarmıştır kendisi. hastasıyım.
  • wipeout seyrederken defalarca beyan ettiğim üzere, otursan konuşsan muhabbeti güzel gidecek kadındır. işte, makara kukara.. çalışıyo kafası belli, iyi yani.. güzel de.. olur yani bence bi görüşebiliriz, neden olmasın.. hiç olmadı bi arkadaş kazanmış olurum, fena mı olur.
  • kendi ifadesiyle 33 yaşında ama taş gibi
  • efenim bu hanım kızımız fear factor extreme'in sunucluğunu yapmaktadır son günlerde. kendinden çok emin bir şekilde yılanların olduğu havuza kafalarını sokmaları için yarışmacılara gaz vermektedir. ve fekat kendisi göründüğü kadar soğukkanlı bir insan olmadığı gerçeği şuradan izlenilebilir:

http://www.youtube.com/…jra2nwtxoye&feature=related
  • fear factor extreme adlı yarışmadan bir önce sunduğu yarışmada ne kadar sevimli sempatik geldiyse göze gönüle, şuanda sunduğu yarışmada tam aksi yönde antipatik ve iticidir. ha yarışmanın formatı gereği midir bilinmez o katı duruşu vs ama terazi burcu misali bu ne dengesizlik arkadaşım dedim izlerken. biz seni öbür türlü sevmiştik halbuse.
  • az evvel saba tümer'in programında izlediğim/dinlediğim kadarıyla, sezen aksu ve nihat doğan'ın ses taklitlerini başarıyla yapan kişi.
hesabın var mı? giriş yap