• sanırım bende fetiş olmuş bu.

yani saçını toplayan tüm yüz hatlarını açığa vuran kadın güzel olmasa bile özgüveni yüksek olduğunu tecrübledim defalarca.

ne kepçe kulak saklama işi var ne yüzün bir kısmını saklamakla.

kabak gibi sıfat ortada oluyor. al mal bu diyorlar.

hele esmer, lokma dudak, hokka burun çok makyaj kasmasına gerek olmayan tipler… osurturlar adamı.

seviyoruz.
  • latincesi eguisetum arvense olan faideli bir bitki

bütün yaz boyunca toplanan yeşil saplar gölgede 40º c de kurutulur.
    bitki; biraz silis asidi, nikotin alkoloidi ve eguisetin, flavan glykozit ve saponin içerir.
    bitki idrar sökücü çayın ana maddesidir idrar arttırıcı ve fazla terlemeyi önleyici özelliği vardır.
    vücuttaki iç yaralanmalara karşı(1,5 yemek kaşığı kaynatılmış bitki, günlük doz olarak akciğer şikayetlerinde) ve tüberkülozda kullanılır.
    saf olarak veya çay karışımı şeklinde iç ve dış kanamaların durdurulmasında, burun kanamalarında burun içinin yıkanmasında kullanılır.
    boğaz şikayetlerinde gargara maddesi olarak,ayrıca sargı ve banyo hazırlanmasında, zor iyileşen yaralarda, deri dökülmelerinde kullanılır.
    mide kanamalarında idrara torbası şikayetleri taş ve kum mantarlaşmış yaralarda kullanılır. genellikle bitki ıslak bez içine doldurulur ve ağrıyan yerin üzerine konur.
    üşütmelere bağlı ağrılarda bitki kaynatılır ve buharı ağrayan yere tatbik edilir. (hasır sandalye üzerinde çıplak oturan hasta, buharlı bitki özü banyo havlusuyla 10 dakika örtülür).
    en kuvvetli kanamalarda ve mide kanamalarında çay olarak alındığında kısa sürede hemen iyileşme görülür.
    kaynatılarak içildiğinde koyu renkli bol miktarda idrar kolaylıkla boşaltılır,
    vücüd su topladığında iyileştiricidir.
    bitkinin dıştan tatbiki sargı ile üzerine koyma veya kısmi banyo şeklinde olup açık yaralarda,ekzama oluşumunda yılancık, yüzdeki akıntılar yaralarda kullanılır.
  • gnc'den "horsetail" olarak hazırı satın alınabilecek şifalı bitki.
  • erkeklerin çok hoşuna gitmesinin tek sebebi (bilinçaltı) "doggy" pozisyonundaki yarattığı rahatlıktandır. her kadının hoşuna gitmez tabi saçının çekilmesi.
  • kadınlarda nedense çok seksi bulduğum harika saç modeli. basit ama çekici yapan böyle bir şey yok herhalde. spor kıyafetleri veya pijamalarla kullanılması özellikle bu ohal durumunda ülkenin her yerinde yaygınlaştırılmalı, gönül göz açılmalıdır.
  • kırk kilit otu da deniyormuş bu bitkiye. ibrahim saraçoğlu kanser hastalarına da önermiş ama herkese ne yapacağını bir bir anlatırken kanser hastalarına sadece ne zaman kullanacakları hakkında bilgi vermiş.

http://www.main-board.eu/…ydalari-ve-kullanimi.html

kırkkilit yazan var otu, kırk kilit yazan var, doğru bilen beri gelsin.
  • 25 yaşın tazeliğinde adımları
    sokağın aklını alır eteğinin çalımları
    buzdan bir ateş mesafesinde bakışları
    tepesinde dönenir bir kısrak kuyruğunun saçakları
    kim geçiyorsa o an o sokaktan,
    ki muhtemelen hepsinin aklını alır;
    bir ben kalmışım bu endama kör ve sağır
    biliyorum, hayat devam ediyor, içim kıpır kıpır
    ama bana zaman çoktan durmuş,
    ben dudakların kesmişim yürek bağır...
  • at almak için oluşturulmuş sıraya verilen isim.
  • (bkz: atkuyruğu)
  • "kendisine at kuyruğu yakışan bir kadın kesin olarak güzeldir" diye bir genellememin bile olduğu saç modeli.
hesabın var mı? giriş yap