şükela:  tümü | bugün
  • 9/10 puanı hak eden bir iddia. cidden adamın dediği gibi yuva yıkacak bir durum. yasal yollara başvurarak en doğru şeyi yapmış
  • "bayiye vardığımda eşim titriyordu"

arkadaş siz nasıl bir nesilsiniz ya? olm sizin başka derdiniz yok mu lan? millet ev alır ipotekli çıkar, araba alır çalıntı çıkar, çocuğu olur başkasının çıkar, aha işte bu tipler de teneke kolye için titreşime girer.

lan git, başlatma rezaletine de bilmem neyine de. kuyumcudaki satış görevlisi de bir anlatsın ondan sonra anlayalım bakalım rezalet mi değil mi. linççi kekolara bak ya.

edit: aranızdaki bazı pembişler yeşillendirmiş, yok efendim kadın aldatıldığını düşünmüş de ondan titremişmiş. ha yani kadın bayinin çakallık yapacağını düşünemiyor, veya bir yanlışlık olabileceği ihtimalini de es geçiyor, biricik eşini de tanımıyor ve hemen aldatıldığını düşünüyor ve titreşim moduna giriyor öyle mi? ahahahaha lan hastasınız olm siz, valla bak.

tavsiye: kuyumcuya giderken kafanızın üstünde gopro ile gidin tamam? okeyy? orrayt? aaa bi dakka bi dakka yaa.. yenge hala titriyormuş.. dzzzzt.... dzzzzzzzt.
  • promosyona bak, eşine kolye al, sevgilini de sevindir. bayi bitmiş.
  • uzun zamandır şöyle kallavi bir rezalet göremiyorduk. donanımhaber’den çok güzel bir jest oldu sözlüğümüze can geldi, neşe geldi.
    t: yine anadolunun ıssız kenarlarında bir şark kurnazının icraati.
  • eğer gerçekse nasıl kanıtlayacağını merak ettiğim durumdur. kanıtlayamazsın bence, ben olsaydım ne yapardım diye düşündüm; cam çerçeve ne varsa indirir kaçardım amk
  • rezalet gibi rezalettir. 9/10
    her ziynet eşyası aldığımda düşünürüm "ulan ya çakma kitliyorlarsa? nasıl anlayacağım ki" falan diye. bu nedenle de ismi olan yerlerden almaya dikkat ederim ki o bile çözüm olmuyormuş. birilerinin canı yanmış işte. birçoğunun da haberi yok belki de.

rezalete, olayı yaşayanın titremelerine sövecek kişiler siktirolup gitmeli.
    kandırılmışlığın verdiği his, ev alsan da aynıdır altın alsan da aynıdır tavuk döner yerine martı yediğini öğrensen de yine aynıdır. kandırılmışsındır. hazmı kolay bir şey değil.
    yuvanın yıkılma riski de cabası.
  • markayı da, o bayii sahibini de iyi bilirim, bu şekilde asıl ürün yerine promosyon ürünü verecek kadar küçüldüğünü düşünmüyorum, yapmışsa satış danışmanı olarak yanında çalıştırdığı kişiler yapmıştır, yoksa hepsi düzenbaz orası ayrı tabi.
  • rezalettir. ama temkinli yaklasiyorum..
    asıl mesajım ise şudur.
    eşantiyon bir kolye ile sırf eşi getirdi diye havalara uçan bir kadın ile evlisin. bence en büyük hazinen bu.
    bence esine baska bir yerden onun seçeceği güzel bir kolye al. sonra bu haklı hak aramana devam et.
  • adam bayii kendi öz kalem dükkanı gibi kullanmış vayy be!
    ayrıca, böyle kâr eden tüm çalışan ve dükkan sahipleri inşallah o çaldığınız paralar gün gelir cebinizden bir bir çıkar.
  • yeni türkiye