• 1923'te darbe yapıp cumhuriyeti kurdular diyen akp'li belediye başkanını görse ne hissederdi ben de onu merak ediyorum..
    aslında atatürk'ün mezarından kalkmasını beklemeye gerek de yok; bakalım akp ve hükümet ne diyecek onu bekleyelim..
  • hayirdir hollanda'ya savas mi actik? yol yordam bilmez yobaz takimi, vatan haini sizsiniz.
  • ya bu da 5000 yıllık akp goygoyu. mustafa kemal' e edilmedik hakareti bırakma ama işine gelince atatürk goygoyu. lan daha düne kadar adını ağzına alınca abdest alıyordunuz hangi ara kemalist oldunuz yine (bir de has kankaları fetonun darbe girişiminden sonra kemalist oldulardı)?

kaldı ki partisi adına, reisi adına ülkenin prestijini iki paralık etmiş bir kadını mı savunucağım. dinci vakıflarında sistematik tecavüze uğrayan onlarca çocuğu savunmak yerine vakıfı savunan bir kadını? türkiye cumhuriyeti adına bir girişimde bulunmadı hollanda' da. partisi için mücadele etti benim verdiğim vergilerin imkanlarıyla -ki haram zıkkım olsun.

edit: ensarı savunan sema ramazanoğluymuş. fark görmüyorum gerçi.
  • (bkz: hhhhhaaaaaaaw sssiiiikkkktiiiirr)

tabii ki hollandalı savunacağım ak çomar. sen ilk önce kendi anayasana uyup yurt dışında propaganda yapamayı unutacaksın. sonra hollandayı proveke etmeyı bırakacaksın. atatürk olsaydı sırf kendi anayasanı ihlal ettiğin ve buna ses çıkarmadığın için götünden kan alırdı.
    siktir git bokunda boğul.
  • atatürk olsaydı diplomasiden, dış politikadan anlayan gerçek bakanlarımız olurdu böyle bir duruma da maruz kalmazdık emin olun. işte bunlar hep atatürksüzlükten.
  • her geçen gün atatürk'e hakaret ve küfrün dozunu arttıran göt oğlanları, yine başları sıkıştığında atatürk'ü ajitasyon için kullanmaya başlamışlar.

bi sktirin gidin. eğer çok ciddiyseniz, atatürk adını ve cumhuriyete ait değerleri tarihten silmeye çalışanlara tepki gösterin ilk önce.
  • sebep? 3-5 tane çomarın rotterdam'da toplaşıp "hülooğğğ" diye bağırmasına izin verilmedi diye mi atatürk kahrolacaktı?

mesela hollanda'nın sağcı hristiyan partisi taksim'de miting yapmaya kalksa izin verecek miydiniz?

ne de severlermiş atatürk'ü canlarım benim.
  • atatürk ülke degil partisinin çııkarı için türkiye'nin itibarını iki paralık edenleri görse ertesi gün o parti için kapatma kararı çıkardı.
    aynı 14 yıl önce olması gerektiği gibi.
    aynı ülkeyi pkkya fetöye peşkeş çektiklerinde de olması gerektiği gibi.

kişisel çıkar icin satılmış ağızlarınıza atatürk'ün yapacakları konusunda yalanlarınızı almaya cüret etmeyin. olsaydı şimdi efendilerinizle birlikte hapiste olurdunuz.
  • atatürk büyükelçilik binasını miting alanına çevirmek isteyenleri görse ne yapardı diye merak ettirmistir.
  • yanlis bir onerme. ataturk olsaydi disisleri bakani " bak bert sacmalama, insan gibi soyluyorum, lutfen yani, bu arada bora ben" diye konusan biri olmazdi. saka gibi lan. "ataturk donemi dis politikasi" diye bir konu var. okudugunuzu anlama yeteneginiz varsa okuyun, ogrenin.

ataturk donemi siyaset : (bkz: geldikleri gibi giderler)

ak siyaset : (bkz: o konuda bert'e ben de cok kirginim)
hesabın var mı? giriş yap