şükela:  tümü | bugün
  • başlık: atatürk'e hakaret başlıkları açanların fetöcü olması. (karakter sınırı.)

bugüne kadar çok dinci ve yobaz tanıdım. benim de her tarikatten ve cemaatten dinci ve yobaz tanıdıklarım oldu.

aralarında en sinsileri, en atatürk düşmanı olanları fetöcülerdi. diğer dinciler de atatürk'ü sevmezler ama olduğunu düşündükleri "müslüman edebi" nedeniyle ölmüş insanların arkasından konuşmazlar, küfür, hakaret etmezler. hele birçok yobaz vatandaş, atatürk'ün askeri kişiliğini de takdir eder.

ama bu fetöcüler böyle mi? kendilerini gizlemeye gerek duymadıkları ortamlarda atatürk'e etmedik hakaret bırakmaz, gizlemeleri gereken durumda da atatürk hakkında fetö liderinin dediği gibi "stratejik bir dahi."

peki sözlükte atatürk'e hakaret edenlerin fetöcü olduğunu nerden biliyoruz?

bir: fetöcüler gizlenmeyi, perde arkasından gizli kapaklı iş çevirmeyi severler. bunu milyonlarca kanıtı var.

iki: fetö lideri, "ben bu düzeni yıkmaya 20 yaşında karar verdim." demişti. bu düzen hangi düzen? atatürk'ün getirdiği düzen.

üç: fetöcülerin orduda ve poliste kendilerinden olmayan kişilere nasıl mobbing yaptıklarını, nasıl iftira attıkları kanıtlarıyla sabit. iftira atmak, hakaret etmek karakterlerinde var.

devam edecek...
  • öyleyse iktidar fanatikleri ve reyisçiler de baya baya fetöyü hala destekliyor diye düşünebiliriz sanırım.