• (bkz: ateistler hadi bunu da açıklayın)
    (bkz: pilot kalemle ateizmi çürütmek)
    bu minvaldeki yaklaşımların bile daha aklıselim olduğunu bize göstermiş test
  • beş vakit namaz kılan biri olarak hemen eşim ve çocuğumu düşündüm. nasıl bir ateistim, anlamadım!

galiba ailist çıktım.
  • depremi yaşamadım, o esnada bu yüzden bir şey düşünmedim. agnostik mi olmuş oluyorum?
  • 3te3 müslümanım zannediyordum ateist çıktım.
  • 3 te 4 yaptığım testtir.
    ateistim zannediyordum bundan sonra hayatıma tanrı olarak devam ediyorum.

debe editi: bu entrye oy verip debeye sokan zihniyete diyecek lafim yok.
  • ateistim ama matematiğim kötü diyenlerin ne yapacağının açıklanmadığı test şeysi. napak pampa kelime i şehadet mi getirek
  • ikisini bulup bıraktığım test. çoğunluk sağlandı zaten.
  • deist olmama ragmen 3'te 3 yaptigim test.

ayrica oss ve lgs ile bogusmus sayisalci bircok kisi icin bu sorular oldukca kolay. yani korfez dershanesine takilmis bir sakirto da rahatlikla bu sorulari yanitlayip sonrasinda allah'a kendisine verdigi akil ve iman icin sukredebilir.
  • otizmlilerin ateizme eğilimli olduğunu iddia eden bir herif vardı. amaç sadece inanç üzerinden düşmanlık beslediği insanı zeka üzerinden aşağılamaktı. burada da aynı şey var ve gayet çirkin.
    bu ateizm testi değil, ateistlerin zeki olduğunu ispatlama; hızlıca ve ezberden verilen yanlış cevaplardan ötürü, dolaylı olarak da bir dine inananların akıllarını kullanamadıklarını ima etmeye yönelik bir kurgu. lütfen inanç ve zekayı çarpıştırmayınız. sevgiler.
  • 3'te 3 yaptigim test.

agnostizm ve deizm arasinda gidip gelen, son zamanlarda panteizmi arastirmaya niyetlenmis bir yahudiyim.
hesabın var mı? giriş yap