• takımın bel kemiği. olmazsa olmazı. allah sakatlıklardan korusun onsuz direk bi tık düşer takımın verimi.
  • anlamadığım bu adam 32 yaşında böyle lan.
    bu gençken nasıl dünya yıldızı filan olmadı anlayamıyorum. galiba yaşlandıkça açılıyor.
    nazar değmesin, 80 kiloysa 79'u ciğer.
  • gidince cok arayacagimiz adam.her yere ayak basiyor, futbolu bilerek oynuyor.heyecan yaptigini gormedim.o oyle oynayinca top ondayken bizde heyecan yapmiyoruz.
  • beşiktaşın her şeyi. şut hariç adamda her özellik var. şut hariç dediysem de, penaltının başına geçse, topu kaleye yetiştirebileceğine dair şüphem var o derece şut hariç.

gerçi şut da çekebilse, yaya toure olur lan !
  • faul yapmayan, defansif orta saha oyuncusu...
  • maşallah diyelim. şu takımda sakatlık nedir bilmeyen yegane topçumuz. 32 yaşında olmasına rağmen kompresör gibi ciğer var adam da. helal olsun sana koca yürekli adam
  • ligin reyizi !!!
  • şenol hocayla oyununun üstüne koyduğu gözlenen defansif ortasaha.

artık sadece defansif açıdan değil ofansif olarak da takıma katkı sağlıyor. dikine pas yapıyor. pası attıktan sonra olduğu yerde kalmıyor, kendini açığa atıyor. pas istiyor, alıyor veriyor. sadece hutchinson değil, tüm takımda var bu görüntü.

hızlı pas trafiği ve isabetli pas oranımızın artmasının sebebi bu anlayıştır. pası atan durmuyor. hareketleniyor, pas bekliyor, almak için adamına yaklaşıyor, boşa çıkıyor. yıllardır kızdığım eleştirdiğim ne varsa onun üzerine gidilip düzeltiliyor olması, kendimi beşiktaş antrenör gibi hissettiyor. fm de yaptıklarımı gerçekte uygular gibi hissettim.

tek eksik var. top rakipteyken basmamak. bekliyoruz rakibi. bu kondisyonla alakalı olabilir. ancak bu da olursa yıllarca hegomonya kuracak bir takım kurgusu ve oyun anlayışına sahip olmuş olacağız. hadi be şenol hoca, bi güzellik daha yap.
  • onu bunu bilmem de beşiktaş bu sene şampiyon olursa şampiyonluk kupasının üstüne atibanın vesikalığını yapıştırsınlar.

adam tek başına ortasahanın yükünü çekiyor. rotasyonu dahi yok. yani tek derken ilk 11 de falan değil koskoca kulüpte tek başına yani. beşiktaşta herkese kötü oynasa kızarım ama bu adama "bu sene" kızma lüksüm yok. gelip ebeme küfretse abi kusura bakma ebem bi yanlış yapmış derim.
  • orta sahayı örüyor. örümcek.
hesabın var mı? giriş yap