aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • az önce canlı yayında "sesçilerimiz sıçtı" demiş olan şarkıcı.
  • yorum yapmaktan aciz bir insanın canlı yayınlanan bir programda jüri olması ne kadar doğru ise bu kız da o kadar egoist.

öptüm canım.
  • 'tabi ki beğenmek zorunda değilsiniz, çünkü sizinle tarzımız çok farklı, bu gayet normal, tıpkı benim sizin sesinizde ve şarkılarınızda hiçbir şey hissetmediğim gibi sizde hissetmeyebilirsiniz' diyen yarışmacıyı parçalayacak sandığımız şarkıcı.

yarışmacıya 'ben seni beğenmek zorunda da değilim' sözlerini sarf ederken, herkesin kendisini beğenmek zorunda olduğunu düşünüyordu sanırım ki bu kadar sinirlendi.

hey allahım...
  • (bkz: faye reagan)
  • uyan da gel klibindeki şirinliklerinden sonra kendisiyle artık evlenebilirim. o nasıl mimikler o nasıl bir tatlılık! bayılıyor insan!

klip;

https://youtu.be/nn9sg77kpqy
  • dans ederken bi sonraki hareketi düşünür gibi kasıntı, bişiyleri eksik kalmış şarkıcı.
    son klibinde- uyan gel -ya da ona benzer bişi- eksiğinin yanında baya bi fazlalığı varmış da vermiş olduğunu gördüm. kısacası taytının bel kısmından taşam simitleri, boyunundaki bıngıl bıngıl gıdısı, yarım dünya kalçaları gitmiş. sanki daha rahat hoplar zıplar olmuş. az sevimlilik gelmiş.
  • seda sayan'ın oğluyla sevgili olduğunu öğrendiğimden beri bakamadığımdır. hakikaten sebebi neydi ki?
  • müziğinin sesini kısıp sadece izlemek istediğim kedi canlısı.
    acayip seksi birşeysin.
  • bebişkolar prensesi sevimli insan.
  • geçen hafta mecburen konserinin bir bölümünde bulunduğum popçu.

kendisini hadise adlı su pokemonuyla kıyaslayanlar hakikaten ayıbetmişler.

survivor, beat it yorumlamaları güzel, ayrıca bu işte bir yalnızlık var diye çığırdığı parçada çok başarılı buldum.
hesabın var mı? giriş yap