• her gün işe giderken şoförümün keyfini yerine getiren araçmış.
  • millet alacak karşılığı a7 alıyor ben kpss'de yeniden tercih yapsam mı diye düşünüyorum. amk hata bende sen ne bok yemeye a7 başlığına tıklıyon ki yarak.

tanım : karabağlar'dan eve güzel giden araç. eshot'tan gördüm iyiydi. (eğer önü açıksa)
  • her gün işe giderken insanın keyfini yerine getirendir. hızlanışı ve yol tutuşu böyle büyük bir arabadan hiç beklenmeyecek şekilde mükemmel. o arabayı yapanı da tebrik ediyorum, yolda uzaktan görünce içim açılıyor. bu bana çarpsa ne güzel ölürüm lan diyorum.
  • geçen merakımdan gittiğim audi bayinde gördugum ve bagaj kapağını elle kapatmaya calısınca bütün bayi calısınlarının üstüme koşmasını sağlamış arabadır. biz görmedik ki bagaj kapağı düğmeye basınca kapanan araba.
  • muhtemelen oynayan senin aractir sana oyle gelmistir arkasindan bakarken:)
  • her gün işe giderken yanından 320 km ile geçtiğim araçtır. neden 340 değil? çünkü titriyor o hızda mübarek.
  • önden görünüşü; osuruğunu tutmakta zorlanan ama karizmatik görüntüsünden de ödün vermeyen, arkadan görünüşü ise osuruğunu bırakmış ve rahatlamış 40'lı yaşlarında bekar ama mutlu erkek suratına benzeyen otomobil. güzel yani.
  • her gün işe giderken adama ingilizce am günü yağ.
    böyle yani.
  • her gün işe giderken servisin camından en az birkaç tane görmemle insanın keyfini kaçırandır. hele ki içindeki tipleri gördükten sonra adaletin bu mu dünya diye sordurtur.

(bkz: fakirlik belirten cümleler)
hesabın var mı? giriş yap