• 9 mart'ta bir miktarı unlock olacak coin. şu an ciddi bir düşüşte ve o tarihe kadar bata çıka düşmeye devam ederse, açılan coinlerle birlikte ne olur göreceğiz. kısa vadede pump yeme ihtimalini çokta yüksek görmüyorum ama elbette yatırım tavsiyesi asla değildir.

edit: marketteki en ağır sıçışı yaşayan coinlerden biridir an itibariyle. duruma göre editleyeceğim
  • ciddi atak yapmasını beklediğimiz coin fakat bir türlü olmuyor. ayrıca piyasa kırmızıya boyandığında darbeyi en çok yiyen coinlerden biridir, hemen iyice salıyor dibin dibini gösteriyor (paribuya göre bugünkü dip 184 try). 250 try'de seyrederken bile can sıkıyordu, bugün 200-220'lerde takılmakta. nedir senden çektiğimiz avax, güvendik bekliyoruz ama sayende bir çok fırsatı kaçırdık...
  • daha hala burada mısınız?

beyler bayanlar, avax zirveyi gördü ve bitirdi. şu saatten sonra öyle haber olması lazım ki yeniden 50$-60$'ları görsün. fiyatının artması bir yana düşmesi için sebepler var. 9 martta bir kısım avax daha serbest kalacak mesela.
  • 9 martta circulation'un yaklaşık %60'ı kadar unlock olacak token var. unlock olacak tokenların sahipleri 5 dolardan bile satsalar 10 kat yapmış oluyorlar. ona gore hesap edin. kaça düşeceğini.
  • yıllarca önce ltc belamı s.kmşti şimdi de bu avax laneti. ltc den darbe yiyince bir daha girmem diyordumbir anda nasıl oldu anlamadım avaxlanmışım. yüzümüz gülmeyecek şu kriptodan. eğer gerçekten benim gibi işten anlamıyorsanız uzak durun. atın vadeli tl hesabına paranızı tıngırdasın orda. manipüle dönüyor çok fazla.
  • (bkz: lost çok bozdu)

daha da bozmaz dedik, yine de bozdu. öyle böyle değil çok bozdu.
  • ne alsam düşüyor arkadaş. bu sözü söyleyenlere kızardım ama böyle bir kısmetsizlik olamaz ya..

kendimi uzun vadeli düşünmek üzerine motive ediyorum. ancak aklıma gelen şu söze engel olamıyorum;
    ' şimdi alsan daha fazla miktar alabilirdin..'

küçük yatırımcıyım ben tabii ki 3 ün 5 in hesabını yapacağım. hatta küçük bile değil "küçücük" yatırımcıyım. *
  • sanırım en popüler olduğu ülke türkiye olan dijital para birimi. bu durumun kurucusunun türk olmasıyla bir alakası var mı bilmiyorum ama değişik ortamlarda, değişik sektörlerde çalışan pek çok insanın tavsiyesiyle ben de yüklüce alım yaptım ama o 3-5 usd fiyatlardan değil. şu an için kar ya da zarar yok nötr durumdayım. ama asli tavsiye edenler bunun 2 yıl tutulması gerektiğini ve 200-1000 usd arası bir fiyat tahminleri olduğunu belirttiler umarım haklı çıkarlar.
  • kilitli tokenların release olmasıyla nasıl fiyatlanacağını ciddi merak ediyorum.
  • incelediğim indikatör, mindikatör, çanak, flama, direnç ve desteklere göre 150 tl'ye kadar düşüp oradan yükselmeye başlayacaktır.
hesabın var mı? giriş yap