• scott adkins'in başrolünde oynadığı deli gibi eğlenceli, vahşi, vurdulu kırdılı hapishane filmi. brawl in cell block 99'ı sevdiyseniz bunu da seversiniz.
  • eğlenceli bir film. eğer aksiyon seviyorsanız bünyeye ilaç gibi gelecektir. 7/10
  • fazla bir şey beklemeden dövüş sahneleri ve atmosferi için izlenebilir. sıkmıyor, izlerken vakit geçiyor ama izlemezseniz de çok bir şey kaybetmezsiniz. mesela bunun yerine accident man'i izleyin çok daha iyi olur.

5/10
  • beklentim o kadar düşüktü ki iyi sürpriz oldu. gerçekten iyi filmmiş. tek bir dakika bile boş kullanılmamış. süreyi kısa tutmuşlar. 1 saat 20 dakikalık filmi 2 saate yayan filmlerden değil. eleştirebileceğim tek nokta bulamadım. 4/4'lük

brawl in cell block 99 filmine epey benziyor. ben bunu daha başarılı buldum. daha bir ayakları yere basıyor.

scott adkins: check
    hapishane: check
    dövüş: check

insan dövüş filmi, hapishane filmi falan gördü mü önyargıyla yaklaşıyor ama demek ki hakkını vererek yaparsan klişe konseptten de güzel işler çıkarabiliyorsun. olmuş bu film.
  • afişindeki gri dişleri gördükten sonra kafalarda oluşan "acaba"yı kaliteli dövüş sahneleri, bol aksiyon, bol intikamla kıran; keyifle 1.30 saat geçirten film.
  • bol kanlı, bol hareketli, bol kavgalı, bol ingiliz aksanlı bir film arıyorsanız tam adresi olan bir film. müzikler, oyunculuklar, kavga sahnelerinin gerçeklikleri, hikayenin akıcılığı her şey çok iyiydi.

böyle green street hooligans'ın daha kanlı ve farklı bir hikayedeki versiyonunu izliyomuşsunuz gibi oluyor. öyle biçin kafanızda. ama kesinlikle filmi en çok izlenir kılan şey scott adkins'in mükemmel oyunculuğu ve role cuk oturması.

devam filmi çıksa hiç acımadan izlenir. 8/10.
  • scott adkins 3 sınıf, pata-küte tarzı aksiyon filmlerinde gördüğümüz biriydi. burda sanki bi blockbuster film oyuncusu gibi geldi gözüme. bu tarz bir iki film daha yapıp, premier bi oyuncuya evrilebilir gibi geliyor.

*senaryo biraz dağınık
    *işleyiş havada
    *oyuncular fena değil

izlenir bi film 6/10
  • (bkz: intikam soğuk yenen bir yemektir)

tatava yapma , izle geç kıvamına göre başarılı olmuş filmdir
  • hep ertelemiştim yeni izleyebildim.. çok iyi filmdi 1 dk bile sıkmıyor benim gibi az entry görüp ertelemeyin izleyin gençler baya sağlam film ..
  • etkileyici dövüş sahneleri olan güzel film. psikopat katil karakteri scott adkins'e çok yakışmış. devamını düşünürlerse iş yapabilir.
hesabın var mı? giriş yap